812 GTS, NOVITEC BIÇAĞININ ALTINA YATTI

812 GTS, NOVITEC BIÇAĞININ ALTINA YATTI

Novitec birkaç yıldır 812 Superfast için N-Largo kitini satıyor ve 812 GTS’in nasibini alması an meselesiydi. Nihayet şimdi Ferrari 812 GTS için N-Largo kitini piyasaya sürdü. Müşteriler tam kapsamlı paketi seçebilir veya alternatif olarak isteğe bağlı olarak katalogdan tek tek parçalar sipariş edebilir.

812 GTS N-Largo, Superfast’te olduğu gibi arka tarafı 140 mm ve ön tarafı 70 mm genişleten dikkat çekici bir gövde kitine sahip. Ön tampon, yan etekler ve çamurluklar dahil olmak üzere tüm yeni gövde panelleri hafif karbon fiberden imal edilmiştir. Kaputtaki hava çıkışları, yan ayna kapakları ve arka tekerlek davlumbazlarındaki süslemeler de dahil olmak üzere bazı daha ince karbon fiber parçalar da öne çıkıyor.

Novitec ayrıca otomobil için önde 21 inç ve arkada 22 inç ölçülerinde özel bir NK 10 NL jant seti tasarladı ve bu jantları devasa 335/25 ZR 22 lastiklerle birleştirdi.

Standart olarak, Ferrari 812 GTS, atmosferik 6.5 litrelik V12’si sayesinde oldukça güçlü bir otomobil ancak Novitec, yazılım güncellemesi ve benzersiz bir egzoz sistemi sayesinde onu daha da güçlü hale getirmeyi başararak gücü 829 bg’ye çıkardı. Bununla birlikte, N-Largo’yu normal bir 812 GTS’den gerçekten ayıran şey sadece fazladan güç değil, aksine onu herhangi bir stok V12 motorlu süper otomobilden farklı olarak çığlık atan gelişmiş egzoz sesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!