Artık Kendi Hoonicorn’unuzla Drift Yapabilirsiniz

Artık Kendi Hoonicorn’unuzla Drift Yapabilirsiniz

Ne zaman bir canavar 4WD roketinin direksiyonunda Ken Block ile birlikte yeni bir Gymkhana videosu görsek, böyle bir canavarın direksiyonunda bu kadar yetenekli olmanın ne kadar havalı hissettireceğini hayal etmememiz gerçekten zor. Şimdi, Hoonigan ve Team Associated arasındaki ortaklık sayesinde nispeten daha uygun bir fiyata kendi Hoonicorn RC arabanızın direksiyonuna geçebilirsiniz.

Ancak bu sadece herhangi bir uzaktan kumandalı oyuncak araba değil. Tam lisanslı 1965 Ford Mustang gövdesinin altındaki teknoloji, ciddi hız, performans ve ustaca kullanım için geliştirilmiş.

Örneğin, bu RC arabanın oturduğu Apex2 şasisi, uzun süreli dayanıklılık için her diferansiyelde gerçek metal halka ve pinyon dişlilere sahiptir. Ek olarak, gerçek yağla doldurulmuş amortisörler, ister drift yaparken ister yüksek hızlarda sürerken tutarlı kavrama seviyeleri sağlayan lastiklerin altındaki dalgalı yüzeyi sönümlemeye yardımcı olur.

A-kollu tamamen bağımsız süspansiyon bileşenleri, her lastiğin de kendi kendine ayarlanmasını sağlar. Tamamen sızdırmaz bir merkezi güç ünitesi, sistemden pislik, kir ve tozu uzak tutar ve 2,5 mm kalınlığındaki bir plaka, alt takımı hasara karşı korur. Reedy Sport 550 15 dişli 3 yuvalı fırçalı motor, dört tekerleğin tümü için itme gücü sağlar ve müşterilerin sadece bir pil eklemesi veya Reedy 7.4V 2S pil içeren LiPo Combo’yu seçmesi gerekir.

Bu 1/10 ölçekli model, gerçek Hoonicorn Gymkhana otomobilinin imajını yansıtmak için resmi olarak lisanslı American Racing VF503 jantları bile içerir. Dışarıdan, tam ölçekli otomobil ile aynı hava girişine, turbolara, fren disklerine ve arka difüzöre sahiptir. Arabaların her biri kutuda bir Hoonigan “Burnyard” arka fonu ile gelecek, ancak bahse gireriz ki bununla birlikte bazı ölçekli binalar da almak isteyeceksiniz.

Aşağıdaki klibe hızlı bir göz atın ve bazı görüntülerin neden gerçek Gymkhana videolarıyla ne kadar benzer göründüğünü fark edeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!