Bentley Flying Spur hibritlendi

Bentley Flying Spur hibritlendi

İmzası haline gelen W12 ve V8 motorların ardından Benyley Flying Spur, üçüncü bir 2,9 litrelik V6 seçeneğine sahip oldu. Altı silindirli ünite, çift kavramalı şanzıman ile motor arasına yerleştirilmiş bir elektrik motoruyla birleştirilerek Bentley Flying Spur Hybrid’i ortaya çıktı.

2.9 Litre hacmindeki bu motor 410 hp güç ve 550 Nm tork üretiyor. Bir plug-in hibrit olan dev sedan, EV modunda 134 hp ve 400 Nm’ye kadar tork üretebiliyor. Bentley, 2021 model yılı için Bentley Bentayga Hybrid’in de rakamlarını yansıtan 40 kilometreden fazla WLTP sürüş menzili sunuyor.

Sistem toplamda, 536 hp ve 750 Nm tork üretiyor ki, bu da otomobilin saatte 285 km/s hıza ulaşması için yeterli. Flying Spur Hybrid, V8 motorlu kardeşinden sadece 0.1 saniye daha yavaş olan 4.1 saniyelik 0-100 km/s süresiyle de iddialı. Bu rakamların haricinde tam dolu bir depo ve 14,1 kWh pilin tam şarjı ile 700 kilometreden fazla toplam sürüş mesafesi vaat ediliyor.

Mulliner donanımı için için 20 inç standart jantlar (opsiyonel 22 inç jantlar da mevcut) ile sunulan Flying Spur Hybrid, opsiyon listesinden Blackline Spesifikasyonunu seçerseniz ekstra özel görünüyor. Bu paket, siyah kaplamalı ve aydınlatmalı kaput logosu da dahil olmak üzere standart parlak süslemelere bir alternatif sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!