BMW M3 Touring, DTM Yarışçılarından İlham Alan M Performance Parçalarıyla Donandı

BMW M3 Touring, DTM Yarışçılarından İlham Alan M Performance Parçalarıyla Donandı

BMW M3 Touring, M Departmanı’nın çeşitli M Performance parçalarını piyasaya sürmesiyle yeniden ilgi odağı oldu.

Bu model için özel olarak geliştirilen dış eklentiler CFRP’den (karbon fiberle güçlendirilmiş plastik) üretilmiştir ve DTM touring yarışçılarından ilham alan ön ayırıcı ve kanatçıkları içerir. Çamurluk havalandırmaları, yan etekler, tavan spoyleri, arka difüzör ve yan ayna muhafazaları, birinci sınıf kompakt süper vagonun gelişmiş görünümüne katkıda bulunur.

BMW’nin M Bölümü, çeşitli tekerlek seçeneklerini de piyasaya sürdükleri için estetikle tam olarak bitmedi. Jet Black Matte veya Frozen Gold Bronze’da bulunabilen çapraz kollu tasarıma sahip 19 ve 21 inç ebatlarında değişen M Performance jantlarla donatıldılar.

LED kapı projektörleri, kapılar açıldığında asfalt üzerinde yeni logoları sergiliyor ve müşteriler, performans alt markasının 50. yıl dönümüne damgasını vuran ’50 Jahre BMW M’ motifini opsiyonel olarak alabiliyor. Kokpite geçildiğinde, orta kolçaklar ve Alcantara’ya sarılmış ayak boşluğundaki dizlikler gibi birkaç panel var. Karbon fiber yarış koltuklarının arkalıkları süet benzeri bir malzemeye sahip ve entegre koltuk başlıklarının arka ucunda M Performance logosu yer alıyor.

Orta egzoz borularına sahip yeni bir titanyum egzoz sistemi, otomobilin sesini iyileştiriyor. Bu parça, standart parçadan yaklaşık %30 daha hafiftir ve arka susturucu ve sportif egzoz borusu trim modülüne sahiptir. Sürüş dinamikleri, ağırlık merkezini alçaltan, yuvarlanma hareketlerini azaltan ve virajları daha yüksek hızlarda aşmasını sağlayan yüksekliği ayarlanabilir spor süspansiyonla iyileştirilir. Ön ve arkadaki M Performance spor fren balataları, Audi RS 4 Avant ve Mercedes-AMG C 63 Estate’in karşısına dikilen M3 Touring’in elini güçlendiriyor.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!