BMW M8 ve 8 Serisi’ne makyaj

BMW M8 ve 8 Serisi’ne makyaj

BMW, sürpriz ve seri bir şekilde makyajlı 8-Serisi ve M8 serisini tanıttı.

Anında tanınabilir görünen makyajlı modeller, yeni bir “İkonik Parıltı” ızgarayı içeren hafif bir tazelenme sürecinden geçmiş. Adından da anlaşılacağı gibi ön böbrek ızgaraları, “yeni BMW 8-Serisi önden bakıldığında dramatik bir izlenim” yaratmak için arkadan aydınlatılıyor.

Ek değişiklikler sınırlı. Ancak müşteriler revize edilmiş hava girişleri, yeni bir renk paleti ve güncellenmiş jantlar bulacaklar. Ayrıca M850i ​​modelleri aerodinamik olarak optimize edilmiş M aynalar ve BMW M’nin 50. yıl dönümü şerefine kaput, bagaj ve tekerleklere klasik BMW Motorsport logoları uygulama seçeneği sunacaklar.

İç mekan değişiklikleri de minimum düzeyde ancak sürücüler daha büyük bir bilgi-eğlence sistemi görecekler. Ekran şimdi 12.3 inçlik bir alana yayılıyor ve bu, 10.25 inçlik selefine göre oldukça büyük bir gelişme.

Öte yandan M8, BMW artık sadece M8 Competition sunacağı için öldü diyebiliriz. M8 Competition, standart 8-Serisi ile aynı değişikliklerin çoğunu içeriyor, ancak daha agresif ön ızgarasını koruyor.

Ek olarak farlarda yeni M Shadowline ekleri ve yeni isteğe bağlı M Karbon yarış koltukları var. Koltuk başlıklarında aydınlatmalı “M8” armalarının yanı sıra ısıtma ve elektrikli ayarlara sahipler. Alıcılar ayrıca ön panelde ve üst kapı panellerinde Alcantara’nın yanı sıra revize edilmiş döşemeyi bulacaklar.

Güç, 625 hp güç ve 749 Nm tork üreten tanıdık bir çift turbo beslemeli 4.4 litrelik V8 motor tarafından sağlanıyor. Sekiz vitesli otomatik şanzımana ve M8’lerin 0-100 km/s hızlanmasını 3 saniye gibi kısa bir sürede yapmasını sağlayan bir M xDrive dört tekerlekten çekiş sistemi de mevcut.

Daha benzersiz bir şey arayan müşteriler, 8 X Jeff Koons Edition’a sahip olabilecekler. 17 Şubat’ta tanıtılacak olan model, on bir renkli çok katmanlı dış cephenin yanı sıra “en zarif malzemeler” ve “en kaliteli deri” ile benzersiz bir kabine sahip olacak. Bu özel versiyon, 850i xDrive Gran Coupe’yi baz alacak ve BMW’nin sanatçı Jeff Koons ile yaptığı en son iş birliği olacak.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!