Brabus’ün 888 beygir gücündeki G Kasası, eşleşen teknesi ve saati!

Brabus’ün 888 beygir gücündeki G Kasası, eşleşen teknesi ve saati!

Alman tuner’in yeni Deep Blue Statement Paketi, ihtiyacınız olduğunu hiç bilmediğiniz eksiksiz bir koleksiyon

Kendimizi sık sık (asla) sorarken bulduğumuz bir sorudur: her şeye sahip olan kişiye ne alırsınız? Brabus nihayet bu sorunun cevabını, eşleşen bir araba, tekne ve saat içeren ‘Derin Mavi Beyan Paketi’ ile bulmuş olabilir. 

Otomobil, bir Mercedes-AMG G63 ve derin mavi denizden esinlenen özel bir Derin Mavi boya ile kaplanmış (temayı yakında fark edeceksiniz). Ayrıca, isteyebileceğiniz tüm karbon fiber sayesinde standarttan tam 10 cm daha geniş, ayrıca devasa 24 inç parlak siyah alaşımlara, sürüş yüksekliğini 45 mm’ye kadar düşüren KW coilover’lara ve yeni bir paslanmaz çelik yandan çıkışlı egzoza sahip.

İç kısımda koltukları, kapı kartlarını, paspasları ve hatta bagaj kaplamasını süsleyen kabuk şeklinde kapitone deri bulunuyor. Görünüşe göre kayrak grisi renginde olan bu deride havalandırma delikleri, orta konsol, hoparlör ızgaraları, pedallar ve çok daha fazlası mavi renkte. Ayrıca hafif bir karbon fiber dokunuşu da var, çünkü asla yeterince sahip olamazsınız.

Brabus’un G63’ün 4.0 litrelik çift turbolu V8’inden ekstra 310 bg güç alarak toplamda 888 bg güç ve 922 lb ft tork elde etmesiyle doğal olarak performans ayarlamaları da yapılmış. Bu ekstra güç çıkışının 2,5 tondan daha ağır bir otomobilde 3,7 saniyelik bir 0-100 km süresi ve 280 km’lik sınırlı bir azami hız sağladığı söyleniyor.

Devam ediyoruz. Sırada Brabus’un Shadow 900 Deep Blue Signature Edition sürat teknesi var, birkaç ay önce ortaya çıktığı gibi, sadece burada otomobille aynı renge boyanmış. Finlandiyalı üst düzey tekne üreticisi Axopar ile işbirliği içinde tasarlanan 38 metrelik tekne, iki V8 dıştan takma motoru sayesinde 888 bg’lik bir güce sahip ve 60 knot’tan (69 mph) daha yüksek bir azami hıza ulaşabiliyor.

Bu üçlüyü tamamlayan Panerai Submersible S Brabus Blue Shadow Edition saat ise aralarındaki söylemesi en zor olanı. Saat, mavi ve gri renk tonlarına sahip 47 mm çapında titanyum bir kasaya sahip. Ayrıca CarboTech tek yönlü dönen bir çerçevesi ve – tahmin ettiğiniz gibi – mavi renkte tamamlanmış göstergeleri ve ibreleri var. Oh, ve yaklaşık 300m derinliğe kadar su geçirmez. Eşleşen teknenizin yanından düşürürseniz kullanışlı. 

Deep Blue Statement Paketi’nin tamamı bu kadar, fiyatı ise İngiltere’de KDV hariç 1,04 milyon sterlin. 

Herşeye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bir daha düşünün.

Bu pakete sahip olmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!