Bu Bugatti’yi süper marketten satın alabilirsiniz

Bu Bugatti’yi süper marketten satın alabilirsiniz

Bugattiler kesinlikle milyonerler için, sizce de öyle değil mi? Görünüşe göre artık hepsi değil. Bugatti bir elektrikli scooter hazırladı ve şu anda ABD’deki en büyük market zincirlerinin birinden bin dolardan daha ucuza satın alınabilir.

Fransız hiper otomobil üreticisi aslında iki tekerlekli taşıyıcıyı Şubat ayında tanıtmıştı. O zamanlar daha pahalı olacağı söyleniyordu. Ancak bu yazı itibariyle, Bugatti scooter Costco.com’da 919,99 $ fiyat etiketiyle listeleniyor. Bu fiyata kargonun da dahil olduğunu belirtelim. Aynı zamanda web sitesi haricinde marketlerden de satın alınabilir (tabi eğer stokta kaldıysa).

Bugatti’nin scooter modeli, Bugattiscootersna.com web sayfasında Çevik Mavi, siyah ve gümüş dahil olmak üzere daha fazla renkle sunuluyor. Ancak oradan satın alacak olursanız 1.200 $ ödemeniz gerekecek. Fiyat ne olursa olsun, ABD şirketi Bytech International ile hazırlanan bu iki tekerlekli aracın teknik özellikleri, Bugatti logosunu taşıdığı için oldukça etkileyici görünüyor.

Metal iskeleti magnezyum alaşımından üretilmiştir ve maksimum 110 kg taşıyabilir. Bu etine dolgun yapıya rağmen yalnızca 16 kg ağırlığındadır ve ihtiyaç anında katlanabilir.

Bu scooter; dönüş sinyalleri, far ve frene basıldığında EB Bugatti logosunu yere yansıtan bir arka aydınlatma grubunu içeren eksiksiz bir aydınlatma paketine sahiptir. Buna ek olarak, üç farklı hız modunu ve 30 km/s’lik azami hıza izin veren 600W’lık bir güç ünitesine sahiptir.

Tam olarak şarj edildiğinde maksimum 40 km kat edebilir. Otomobillerde olduğumuz kadar scooter pazarında uzman olmasak da, bu kombinasyonun iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak piyasaya baktığımızda, üzerinde Bugatti logosu olmayan benzer özelliklere sahip scooter’lardan birkaç yüz dolar daha pahalı olduğunu görüyoruz. Yine de bir Bugatti ürünü için son derece ulaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!