Bu İddialı Bentley Continental, Kan Kanseri Araştırmalarına Fon Sağlamak İçin Açık Artırmada Satılacak

Bu İddialı Bentley Continental, Kan Kanseri Araştırmalarına Fon Sağlamak İçin Açık Artırmada Satılacak

Bentley ve SagerStrong Vakfı, kan kanseri araştırmalarını finanse etmek için açık artırmaya çıkarılacak özel bir Continental GT Speed ​​Convertible hazırlamak için bir araya geldi.

Model, gösterişli stil anlayışıyla tanınan spor muhabiri Craig Sager’a saygı duruşunda bulunuyor. Modelin çok renkli dış tasarımı, Sager’ın Jimmy V Vakfı’nın Azim Ödülünü kabul ettiği 2016 ESPY’lerinde giydiği ceketten ilham aldığı için bu durum araca yansıyor.

Gösterişli görünüm herkese göre olmasa da Bentley’den Scott Reynolds, “Continental GT Speed ​​Convertible’ı Craig’in giyeceği bir şeyle ‘giydirme’ konusundaki yorumumuz, onu ve onun canlı, kalıcı pozitif ve canlandırıcı ruhunu onurlandırıyor.” “Bu arabayı hem kort içinde hem de saha dışında Craig’in ailesinin imzalarıyla daha da geliştirmek bizim arzumuz, ikonik bir hatıra parçası yaratacak: Craig’i tanıyan ve sevenler için bir umut feneri.”

İmzalardan bahsetmişken, Craig’in arabayı ölümünden sonra imzalamasını sağlamak için koltuk başlıklarına işlenecek. Steph Curry, Magic Johnson, Dikembe Mutombo, Jamal Anderson ve Clayton Kershaw dahil olmak üzere “önemli spor, eğlence ve ünlü figürlerin önemli imzaları” katılacak. Diğer isimler Justin Turner, Trea Turner, Dave Roberts, Freddie Freeman ve Mookie Betts’dir. Önümüzdeki yılın başlarında açık artırmaya çıkarılmadan önce, araba ülkeyi turladıkça gelecekte daha fazlasının eklenmesi bekleniyor.

Kazanan teklif sahibinin arabayı sürmek isteyeceği şüpheli olsa da Continental GT Speed ​​Convertible, 650 hp güç ve 900 Nm tork üreten çift turbo beslemeli W12 motora sahip. Bu devasa motor, sekiz kademeli çift kavramalı şanzımana ve standart dört tekerlekten çekiş sistemine bağlı. Bu kurulum, açılır tavanın 3,6 saniyede 0-60 mph (0-96 km/s) hızlanmasını ve 335 km/s maksimum hıza ulaşmadan önce 208 mph (335 km/s) hızlanmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!