Bugatti, Monterey’de Tanıtacağı Otomobilinin Son Teaserını Yayınladı

Bugatti, Monterey’de Tanıtacağı Otomobilinin Son Teaserını Yayınladı

Bugatti, Monterey Otomobil Haftası’nın önemli bir etkinliği olan The Quail, A Motorsports Gathering’de sunacağı göz alıcı yeni otomobilinin son bir teaser’ını yayınladı.

Hafta başında yayınlanan ilk teaser modelin LED farlarını gösterirken, Twitter’da paylaşılan bu kısa klip bize aracın arka kısmına, özellikle de LED stop lambalarına bir bakış sunuyor.

Işıkların yatay V formuna sahip olduğu görülüyor ve arka kısmın merkezindeki ışıklı Bugatti logosuna kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Tasarım oldukça radikal olacak gibi görünüyor ve diğer mevcut Bugatti modellerinden çok farklı olduğu söylenebilir.

Ön tarafta da benzer bir durum görüyoruz. LED farların yukarıda bahsettiğimiz teaser görseli, diğer Bugatti modellerinden tamamen benzersiz olacağını ve belirgin ön çeyrek panellerde oturan dört yatay LED şeritten oluştuğunu gözler önüne seriyor.

Bugatti, otomobilin detayları hakkında sessiz kalırken, bu teaser’ın başlığı “Türünün Son Örneği”. Bu, 19 Ağustos’ta Monterey Otomobil Haftası’nda sergilenecek olan modelin, Bugatti’nin W16 motorlu son modeli olacağı anlamına gelebilir. Rimac ile birlikte geliştirilen gelecekteki modellerinde kısmen veya tamamen elektrikli güç üniteleri kendilerine yer bulacak.

Eğer durum buysa, söz konusu otomobilin Bugatti Chiron’u temel alacağından ve teoride sınırlı sayıda üretilen Divo’ya benzeyebileceğinden şüpheleniyoruz. Yani güç ünitesi Chiron ile paylaşılabilir, ancak farklı bir gövdeye sahip olabilir. Otomobil gerçekten elektrifikasyonsuz son W16 motorlu Bugatti ise, Bugatti’nin sadık müşterileri için son derece sınırlı sayıda üretim yapacağını varsaymanın mantıklı olduğunu düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!