Bugatti’den Sıradışı Akıllı Saat

Bugatti’den Sıradışı Akıllı Saat

Bugatti, gövdesi tamamen karbon fiberden yapılmış dünyanın ilk akıllı saatini geliştirmek için bir kez daha VIITA ile ortaklık kurdu. Otomobil üreticisi, malzemenin, hafif malzemeyi yoğun bir şekilde kullanan otomobillerini onurlandırmak için kullanıldığını söylüyor.

Gerçekten de Bugatti’nin akıllı saat ortağı VIITA, saat kasasını tek bir parça karbon fiber bloktan oyuyor. Bu da Bugatti Carbone Limited Edition’ın ağırlığını yüzde 13 oranında azaltmasına izin verdi. Hatta yüzde 22 daha büyük, 540 mAh pile sahip olmasına rağmen.

Bugatti Ceramique Edition One akıllı saatinden daha hafif olmasına rağmen, pili GPS hizmetleri olmadan normal kullanımda 15 güne kadar dayanabiliyor. Her zaman açık modda, otomobil üreticisine göre pil iki ila üç gün dayanabiliyor.

Ayrıca saat, karmaşık şekilde paketlenmiş 1.000 parçadan oluşuyor. Bu, GPS sensörlerinin, saatin hızlanma verilerini, tur sürelerini ve kullanıcı bir yarış pistindeyken daha fazlasını izlemek için kullanılabileceği kadar yüksek bir hassasiyet düzeyine ulaşmasını sağlar.

Bu arada çift sensörler, kalp atış hızını ve kalp atış hızı değişkenliğini ölçüyorlar. Bu, saatin kullanıcıya sağlık raporu verileri sağlamasına ve kardiyo iyileşmesi, eğitim önerileri, biyolojik yaş ve stres seviyeleri hakkında geri bildirim sunmasına olanak tanır. 100 m’ye veya 10 atmosfere kadar su geçirmez saat yüzerken de kolunuzda kalabilir.

Bugatti Carbone Limited Edition, dokunmatik ekran için safir cam ve 16.7 milyon renk ile 390×390 piksel AMOLED ekrana sahip. Gri silikon/naylon kayış veya siyah silikon kayış ile birlikte gelir.

Bugatti International’ın genel müdürü Wiebke Ståhl, “Bugatti’de yenilikçi teknolojilerin ve malzemelerin kullanımı görünüm, kullanılabilirlik ve güvenilirlik kadar önemlidir” dedi. Carbone Limited Edition akıllı saat, yalnızca karbon fiber kullanımıyla değil, aynı zamanda güzellik, nadirlik ve teknoloji açısından da her şeyi içeriyor.”

Sadece 2.500 örnekle sınırlı olan akıllı saat, tıpkı Bugatti’nin otomobilleri gibi özel olacak. Aynı zamanda yine onlar gibi, 2.590 € fiyatıyla da pahalı olacak.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!