Dünyanın En Güzel Shooting Brake Otomobilleri

Dünyanın En Güzel Shooting Brake Otomobilleri

Birçok kişinin çok sevdiği, bazı kişilerin de pek sevmediği otomobiller olan Shooting Brake’leri biz de çok seviyoruz. Çok karakterli ve özel otomobiller çıkmasını sağlayan bu ”tasarım çizgisi” çok uzun yıllardır güncelliğini koruyor. İşte sizin için seçtiğimiz 5 favori Shooting Brake Otomobil!

1) Ferrari GTB/4 Daytona Shooting Brake:

Her one-off otomobil özeldir ancak Ferrari’nin one-off’ları hep biraz daha fazla özeldir. Ferrari’nin yaptığı en şık one-off otomobillerden biri olan Ferrari GTB/4 Daytona Shooting Brake ile listemize başlıyoruz.

2) Bentley Continental Fyling Star:

Dünyanın en prestijli markalarından biri olan Bentley’in shooting brake otomobili ”Continental Flying Star” da listemizde yer alan bir başka otomobil ancak bu otomobilin ilginç bir özelliği var. Bu otomobil resmi olarak üretilmiş bir Bentley modeli değil. Touring Superleggera isimli İtalyan şirket, Continental GTC’yi modifiye ederek karşımıza Flying Star’ı çıkarmış.

3) Aston Martin Vanquish Zagato:

Aston Martin’in sadece 99 adet üreteceği bu inanılmaz tasarımlı otomobil tabii ki de bu listede kendisine yer buldu. Standart bir Vanquish’in üzerine geliştirilen otomobil, en özel Aston Martin’ler arasındaki yerini şimdiden almış durumda.

4) Ferrari GTC4Lusso:

birçok Ferrari fanatiği tarafından sevilmeyen otomobil ilan edilen Ferrari FF’in yerini alan GTC4Lusso, inanılmaz tasarımı sayesinde birçok Ferrari hayranının beğenisini kazanmıştı. İki otomobilde usta tasarımcı Flavio Manzoni’nin kaleminden çıkmasına ve tasarımsal anlamda da devasa fark olmamasına rağmen insanlar FF’i beğenmezken, GTC4Lusso’yu çok beğenmişti. Shooting Brake Ferrari’leri tekrar birçok kişiye sevdiren GTC4Lusso’da listemizde kendisine yer buldu.

5) Mercedes-AMG CLA 45 Shooting Brake

Fiyat – Performans oranı çok iyi olan otomobillerden biri olan CLA 45 Shooting Brake’in akıcı tasarımından dolayı sanki sürekli rüzgar tünelindeymiş gibi görüyoruz. Son dönemde rakiplerine karşı büyük bir avantaj elde eden Mercedes-AMG, CLA 45 ile de çok güzel bir boşluğu doldurmuş oluyor. CLA 45, hem listemize beşinci sıradan dahil oldu. Hem de Albayrac envanterinde kendisine yer buldu. Alttaki link aracılığı ile bu güzel otomobili inceleyebilirsiniz.

Link: https://albayrac.com/araclar/2020-mercedes-amg-cla-45-shooting-brake/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!