İtalyan Sanatçı Sokakta Lamborghini Aventador SVJ Boyadı

İtalyan Sanatçı Sokakta Lamborghini Aventador SVJ Boyadı

Üretilen her Lamborghini Aventador SVJ özel olsa da, Japonya’da yaşanan bu olay sayesinde bu özel örnek çoğundan daha çarpıcıdır.

Birkaç hafta önce otomobilin sahibi, Elisa Chana Cecchetti adlı İtalyan sanatçının bir etkinlikte canlı olarak İtalyan süper arabasının dışını boyamasına izin verdi. Nihai sonuç son derece cesur ve görüşleri bölmek için kesin.

Cecchetti’nin elinde birkaç boya fırçası ve çeşitli farklı renkler dışında hiçbir şey yoktu ve Aventador’un dış cephesinde hünerlerini gösterdi. Otomobilin bir tarafında çok fazla yeşil ve mavi boya bulunurken, diğer tarafında sarı, kırmızı ve turuncu hakim.

Aventador SVJ kadar değerli bir otomobili elle boyamak kulağa çılgınca gelebilir ama bu sadece geçiciymiş gibi görünüyor. Aslında, araç sahibi yakın zamanda Japonya’da bir Noel sürüş etkinliğine katıldı ve burada orijinal parlak mavi tonuna geri döndü. Bu, Cecchetti’nin daha sonra sökülen şeffaf bir koruma filmi üzerine resim yapmış olabileceğine inanmamıza neden oluyor.

Aventador ne kadar sıra dışı olursa olsun, V12 motorlu süper otomobilin üretimi kısa bir süre önce sona erdi ve yakında yerini yeni modeli alacak. Halefinin adının ne olacağını henüz bilmesek de, son aylarda bir dizi prototip test esnasında görüntülendi ve bu, onun çok cesur bir görünüme sahip olacağını ancak yine de klasik kama şeklini koruyacağını ortaya koydu.

Yeni modelin derisinin altında, hibrit bir sistemle desteklenecek olan atmosferik bir V12 motor yer alacak. Güç rakamları henüz bilinmiyor, ancak Lamborghini onu Ferrari SF90 Stradale’e rakip olarak konumlandırmak istiyorsa, 1.000 hp’nin üzerinde güç vermesi gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!