LEGO, Brian O’Conner Mini Figürlü Hızlı ve Öfkeli Nissan Skyline GT-R’ı Tanıttı

LEGO, Brian O’Conner Mini Figürlü Hızlı ve Öfkeli Nissan Skyline GT-R’ı Tanıttı

Dünyanın en sevilen oyuncak üreticilerinden biri olan LEGO yeni bir Hızlı ve Öfkeli modelinin tanıtımını yaptı: Brian O’Conner’ın O’Conner’ın figürüyle tamamlanan Nissan Skyline GT-R R34.

Ocak 2020’den itibaren LEGO, Universal Studios ile bir lisanslama ortaklığını duyurmuştu. Duyurudan kısa bir süre sonra iki dev, ilk Hızlı ve Öfkeli arabası Dom’s Dodge Charger için iş birliği yaptı. Bu model, 1.077 parçalık bir set olarak mevcuttu.

Neredeyse iki yıl sonra, işbirliği güçlenmeye devam ediyor. Çünkü Danimarkalı oyuncak şirketi, Speed Champions serisinden yakında çıkacak bir modeli duyurdu: Hızlı ve Öfkeli 1999 Nissan Skyline GT-R R34, 9 yaş ve üzeri çocukları hedefliyor.

Brian O’Conner, başrolde olduğu (merhum Paul Walker’ın canlandırdığı) serinin ikinci filmi Daha Hızlı Daha Öfkeli’de Nissan Skyline’ı sürdü. Oyuncak; beyaz-mavi renklerde ve sağdan direksiyonlu konfigürasyonda geliyor; arka kanat, aydınlatma, mavi şeritler, arka kanat, ikonik yuvarlak arka lambaları ve GT-R markası dahil olmak üzere yüksek düzeyde ayrıntıya da sahiptir. Arabayla birlikte, Brian O’Conner’ın minyatür bir figürüne de sahip olacaksınız.

Ancak ne yazık ki şu anda satışta değil. 319 parçalık set önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek ve Alman LEGO satıcısı JB Spielwaren, ön siparişlerin 21,24 Avro perakende fiyatıyla 3 Ocak’ta başlayacağını belirtiyor. Yeni yıl hediyesi olma fırsatını kaçıracak olsa da, hem LEGO hem de Hızlı ve Öfkeli hayranları ve ayrıca her zaman bir Nissan Skyline GT-R R34’e sahip olmak isteyen diğer araba tutkunları için harika bir alışveriş olacağı kesin.

Muhtemelen en ünlü otomobil dolu aksiyon serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli, Toyota Supra, Dodge Charger veya R34 neslinden Nissan Skyline GT-R gibi büyük ölçüde modifiye edilmiş modelleri içeriyordu. Görmüş olduğunuz Nissan ve Dom’s Dodge’un yanı sıra Speed Champions serisi, diğer ikonik otomobillerin yanı sıra James Bond’un ünlü Aston Martin DB5’ini de içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!