Mansory’den BAE’ye özel üç model

Mansory’den BAE’ye özel üç model

Alman modifiye şirketi Mansory, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki ürünlerine yönelik “artan talebi” karşılamak için bağımsız olarak işletilen ilk showroomunu Dubai’de açtı. Bu vesileyle Mansory, Rolls-Royce Cullinan, Lamborghini Urus ve Mercedes-AMG G-Class’ı baz alan üç özel otomobil hazırladı.

BAE özel versiyonları, diğer birçok modifiyeli araçla birlikte yeni Dubai bayisinde sergileniyor. 800 metrekarelik showroomda, yirmi adede kadar araç sığabilir ve Mansory’nin 33 jant tasarımlarının tümünün sergilendiği bir duvara ve araçları kişiselleştirmek için bol miktarda numunenin bulunduğu rahat bir salon alanına sahiptir.

Üç “BAE Özel” sınırlı sürümünün tümü, arkaya doğru siyah bir gradyan ve karbon fiber parçalar için mermer benzeri bir görünümle birlikte taban olarak gri veya mor kullanılan çift tonlu bir konfigürasyonda geliyor. Geniş çamurluk uzantıları, havalandırmalı kaputlar, daha büyük girişlere sahip özel tamponlar, ayırıcılar, difüzörler, ekstra kanatçıklar ve büyük rüzgarlıklar içeren gövde kitleri, mevcut Mansory kitlerini baz almakta. Örneğin, Lamborghini Urus için Venatus Evo S kiti, Mercedes-AMG G-Serisi için Gronos kiti ve Rolls-Royce Cullinan için Billionaire kiti mevcut.

Yeni tasarım, agresif aerodinami ve devasa 24 inç jantlarla görsel heyecan eklemenin yanı sıra, özel sürümler Birleşik Arap Emirlikleri haritasının ana hatlarını gösteren farklı rozetlerle birlikte geliyor. Aynı sembol ısmarlama döşeme, farklı doku türleri, yıldız ışığı tavan döşemeleri ve çok sayıda karbon fiber vurgu ile elden geçirilmiş kabinin içinde de bulunabilir. Mansory, daha farklı bir çift ton yaklaşımıyla birlikte iç mekan için çeşitli canlı renk seçenekleri sergiledi.

“BAE Özel” araçlarının sahipleri, lüks SUV’lara daha fazla güç ve tork getirecek motor için bir dizi güç seçeneği arasından seçim yapabilecek. Mansory’ye göre, Lamborghini Urus 880 hp ve 1.100 Nm, Rolls-Royce Cullinan 610 hp ve 950 Nm, G-Serisi ise 850 hp ve 1.000 Nm’ye kadar çıkabiliyor.

Modifite şirketi, her model için üretilecek ünite sayısını belirtmedi. Ancak sınırlı üretim ibaresi, Dubai sokaklarında bile sık görülecek bir manzara olmayacağı anlamına geliyor. Ayrıca geçmişteki diğer Mansory markalı araçlara bakılırsa, çoğumuzun şok olacağı fiyatları da açıklamadılar. Dubai showroom’unun açılışının yanı sıra Mansory, Almanya’nın Brand kentindeki genel merkezinin genişletildiğini ve 2022’de daha fazla büyüme planlarını da duyurdu.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!