McLaren 620R MSO R tanıtıldı.

McLaren 620R MSO R tanıtıldı.

McLaren şimdi 620R için yeni ve özel bir paket olan MSO R paketini Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki müşterilerine sunarak görsel çekiciliğini daha da artırıyor ve sürüş deneyimini geliştiriyor.

Yeni özel ‘R Pack’, McLaren Special Operations tarafından yaratıldı ve karbon fiberden yapılmış, tavanda yer alan büyük bir hava girişi çok dikkat çekti. Nano Black kaplamalı bir titanyum SuperSports egzoz sistemi, bir dizi parlak karbon çamurluk ve karbon iç mekan paketi yenilikler arasında yer alıyor.

Yeni R Pack’in en önemli özelliği, efsanevi McLaren F1 Longtail’den ilham alan, en güçlü McLaren motorlarından olan çift turbo V8 motorunun senfonisini daha da iyileştiren tavanda yer alan hava girişi. Bu tasarım detayı son dönemde gördüklerimize kıyasla çok daha işlevsel olmasıyla öne çıkıyor.

Ek olarak, MSO Titanium SuperSports egzoz, McLaren Sports Series egzoz seçeneklerinden 5 desibel kadar daha yüksek ses çıkarıyor ve daha keskin ve daha karakterli bir senfoniyi ortaya çıkarıyor

MSO’nun yeni ‘R Pack’i İngiltere pazarında 25.000 £ olarak fiyatlandırıldı. Bu fiyat da dahil olan yeniliklere ve McLaren’in müşteri kitlesini baktığımızda gayet makul bir ücret gibi görünüyor.

620R’ı da kısaca hatırlatmak gerekirse, sadece 225 adet üretilecek, 3.8 çift turbo bir V8 sahip olan en özel McLaren’lerden birisi… Otomobilin toplam güç çıkışı 620 PS ve 620 Nm. 0-100 hızlanması ise sadece 2.9 saniye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!