Porsche Design, Lüks Otel İşine Giriyor

Porsche Design, Lüks Otel İşine Giriyor

Çok uzak olmayan bir gelecekte, spor otomobil üreticisi bir Alman otel şirketi olan Deutsche Hospitality ile ortaklığını ilan ettikten sonra kendinizi bir Porsche Design otelinde konaklarken bulabilirsiniz.

Ortaklık, dünya çapında çok sayıda şehirde açılan bir dizi Steigenberger Porsche Design otelini hayata geçirecek. Şirketler “lüks yaşam tarzı segmentinde” rekabet edecek. Deutsche Hospitality, Steigenberger Hotels & Resorts’un işletmecisi ve üç kıtada 150’den fazla otele sahip.

Porsche Design Group CEO’su Dr. Jan Becker, “Steigenberger Hotels & Resorts ve Porsche Design ortak değerleri paylaşıyor” dedi. “En yüksek kalite standartlarını ve özel tasarımların peşindeyiz ve sürekli gelişim için çabalıyoruz. Birlikte misafirlerimize tamamen yeni bir otel deneyimi sunmak istiyoruz.”

Porsche Design ile oluşturulan otellerin her birinin en az 150 oda, restoran, bar ve geniş sağlık ve güzellik tesislerine sahip olacağı bildiriliyor.

Deutsche Hospitality CEO’su Marcus Bernhardt, “İki şirketimiz her iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor” dedi. “Porsche Design, ortaklığa benzersiz bir tasarım felsefesi getiriyor. Otelcilik sektöründe, 90 yılı aşkın bir süre boyunca bu kadar çok kalite, hizmet ve tutku ile faaliyetine devam eden Steigenberger’den başka hemen hemen başka bir şirket yoktur. Bu güçlü yönlerle, insanları otel sektörünü yeniden keşfetmeye teşvik edecek yeni ve heyecan verici bir ürün yaratıyoruz.”

Deutsche Hospitality, “2027 yılına kadar dünya çapında önemli bir büyüme” hedefliyor ve Porsche Design ile ortaklığının “kişiye özgülük, ayrıcalık, tasarım ve benzersiz bir otel deneyimi için artan gereksinimleri karşılama” konusunda önemli bir adım olacağına inanıyor.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!