Yeni Range Rover 26 Ekim’de Tanıtılacak

Yeni Range Rover 26 Ekim’de Tanıtılacak

Land Rover’ın yepyeni bir Range Rover tanıtmasına bir haftadan kısa bir süre kaldı ve bir yılı aşkın spekülasyon ve merak uyandıran casus görüntülerin ardından, sonunda resmi bir teaser görüntü de paylaşıldı. Görüntü oldukça bulanık olsa da genel şekil, tasarım dili ve hatta bir veya iki stil öğesi hakkında çeşitli sonuçlar elde etmemize olanak tanıyor.

Yeni nesil Range Rover’ın, 26 Ekim Salı günü dünya çapındaki ilk gösterimi yapılacak ve aynı gün siparişe açılacak. Önümüzdeki birkaç hafta içinde bir sipariş verirseniz, lüks ikon SUV’u garajınızda sergilemenize muhtemelen sadece “aylar” kalmış olacak. Ünlüler, iş dünyası liderleri, politikacılar ve hatta kraliyet ailesi tarafından beğenilen bu SUV’nin popülaritesi gerçekten küçümsenemez.

Land Rover baş kreatif şefi Gerry McGovern OBE; “Yeni Range Rover, kusursuz dış tasarımından kabininin huzurlu sığınak hissine kadar gerçekten eşsiz karaktere sahip bir araç. Yaratıcı zeka ve mükemmellik arzusuyla şekillendirilen yeni nesil, modayı veya trendi takip etmeyen, 50 yılı aşkın evrimle birleşen modernist bir tasarım felsefesiyle, oldukça basit bir şekilde şimdiye kadar yaratılmış en çok arzu edilen Range Rover olacak” dedi.

Tasarımdan bahsetmişken, teaser bize başta da söylediğimiz gibi pek fazla bilgi vermiyor. Resmi basın bülteni bize ulaşana kadar genel boyutlardan emin olamasak da, görüntü itibariyle mevcut nesilden biraz daha uzun göründüğünü söyleyebiliriz.

Farların yandan bakıldığında biraz farklı göründüğü yorumu da yapılabilir. Arka aydınlatmalara gelince, burada görünmüyorlar, ancak casus fotoğraflar sayesinde bazı parçalarını gördük ve gerek tasarımları, gerek konumları olsun alıştığımızdan çok farklı göründüklerini söyleyebiliriz.

Ayrıca Velar’daki gibi gömme kapı kolları gibi daha lüks izlenim yaratan detayları da bekliyorduk ve flu görselde de kendilerini açıkça görebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!