LAMBORGHINI, HURACÁN STERRATO OPERA UNICA’YI TANITTI

LAMBORGHINI, HURACÁN STERRATO OPERA UNICA’YI TANITTI

Lamborghini, Sardunya mavisinden ilham alan özel bir model olan Huracán Sterrato Opera Unica’nın tanıtımı için Porto Cervo’yu seçti.  Bu otomotiv mücevheri şirketin 60. yıl dönümünü kutlayan, özel bir kristal efektli boya işlemi kullanılarak yaratılan benzersiz bir sanat eseri.

Otomobilin dışı, sofistike bir üç renkli el işçiliği bir boyayla yapılıyor. Masif Blu Amnis boyasını, diğer iki mavi tonu, Blu Grifo ve Blu Fedra kullanılarak tamamen el işçiliği iki işlemden oluşuyor. Bu, Sardunya’nın muhteşem denizlerini anımsatan kristal bir etki yaratarak benzersiz ve çarpıcı bir görsel deneyim yaratıyor adeta.

Huracán Sterrato Opera Unica’nın içi de aynı derecede muhteşem. Spor koltuklar, kapı panelleri ve orta konsol kaliteli Blu Delphinus rengi deri ile kaplanırken gösterge panelinin üstü alkantara ile kaplanarak zarif bir iç ortam yaratılmıştır. Celeste Phoebe mavisi derinin tamamlayıcı detayları ile dış tasarımın çarpıcılığı içeride de devam ediyor.

Bu olağanüstü kreasyonun sunumu, Cala di Volpe Hotel’de özel bir akşam yemeği ortamında gerçekleşti. Araba, deniz kıyısında yüzen bir platform üzerine yerleştirildi ve eşsiz, büyüleyici güzelliği ile katılan 120 konuğu büyüledi.  . Bu araba, Lamborghini tutkusunun ve otomotiv sanatının mükemmel bir simgesi. Prestij ve teknik ustalığın birleşimi, şirketin dört tekerlek üzerinde gerçek sanat eserleri yaratmaya olan bağlılığının canlı bir ispatı niteliğinde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!