Lamborghini, Squadra Corse imzalı kablosuz kulaklıklarını tanıttı

Lamborghini, Squadra Corse imzalı kablosuz kulaklıklarını tanıttı

Lamborghini’nin Squadra Corse departmanı, markaya yaraşır özel kulaklıklarını satışa sundu.

Geçen yıl Lamborghini ve Master & Dynamic, otomobil üreticisinin spor otomobilleri için kullandığı ikonik tasarım ve malzemelerden ilham alan bir birinci sınıf ses ekipmanı koleksiyonu geliştirmeyi amaçlayan bir ortaklık duyurmuştu. Şimdi iki şirket, kablosuz bağlantılı iki kulaklık modelini tanıtıyor. Her iki kulaklık modeli de özdeşleşen resmi renkleri kullanarak Lamborghini Squadra Corse bölümünü onurlandırıyor.

İlk model, Master & Dynamic tarafından piyasaya sürülen en hafif kablosuz kulak üstü kulaklık olduğu söylenen MW65. Özel 40 mm Berilyum sürücülerle donatılan kulaklık, Aktif Gürültü Önleme teknolojisine de sahiptir ve 24 saate kadar müzik dinlemeye olanak tanıyan pil ömrü sunar. Bu dinleme süresini uzatan isteğe bağlı bir kablo da mevcuttur. Kulaklıklar 245 g ağırlığındadır ve bağlantı menzili açısından, neredeyse 30 m’ye kadar mesafelerden kullanılabilirler.

MW65’te sesi dinleme ortamınıza göre ayarlayabilmeniz için iki aktif gürültü önleme modu mevcuttur ve kulaklıklar ayrıca sesli yardımcı özelliğine sahiptir (Google Asistan ve Siri için optimize edilmiştir). Bluetooth 4.2 bağlantı altyapısı ile gelirler ve AptX ve SBC protokollerini desteklerler.

Diğer model MW07 Plus ise ihtiyacımız olan gerçek kablosuz kulaklıklardır. Bluetooth 5.0 teknolojisi ile donatılmışlardır, AptX ve SBC protokollerini desteklerler ve 10 mm Berilyum sürücülerine sahiptir. Pil ömrü açısından, MW07 Plus kulaklıklar, kılıflarında sadece 15 dakikalık şarjın ardından 10 saat dinlenme süresi ve beş saat daha çalma süresi sunar. 30 metre ile aynı bağlantı menziline sahiptirler.

Her iki model de Lamborghini spor otomobillere özgü Y deseni ve ikonik Mantis Yeşili rengiyle sunuluyor. Hoparlörlerin dış kısmı safir camdır ve Automobili Lamborghini Squadra Corse logosunu ve yeşil Y ile deseni ortaya çıkarır.

MW65’i 500$’a ve MW07 Plus’ı 250$’a satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!