Lamborghini’den Ev Kokusu Difüzörü

Lamborghini’den Ev Kokusu Difüzörü

Lamborghini, özel bir ev kokusu yapmak için başka bir İtalyan markasıyla işbirliği yaptı. Evler için hazırlanan yeni koku ikinci baskısında ve tasarımı illüstratör Francesco Poroli tarafından yapıldı. Amaç, sanat, tasarım ve işçiliği kutlarken bir eve uyan yeni bir difüzör kokusu yaratmaktı. Ne “yeni otomobil” kokusu var ne de tıpkı bir Lamborghini gibi koktuğunu iddia ediyor.

Üreticiye göre, yeni ev kokusu “kusursuz bir canlılık ve canlılık” ile geliyor. Yeni kokuyu hissedenler, greyfurt ve acı portakalın narenciye üst notalarını fark edecekler, bu notalar taze güve otu ve bergamota dönüşüyor ve ardından sandal ve sedir ağacı ile tamamlanıyor.

Koku, ilk kez Ağustos 2021’de Automobili Lamborghini ile işbirliği yapan Culti Milano tarafından yapıldı. Şimdi, illüstratör Francesco Poroli tarafından tasarlanan bu ev kokusunun, özel bir şişe ve ambalaj içeren özel bir sürümü var.

Başka bir deyişle, bize sorarsanız, bu harika bir yeni eve taşınma hediyesi ve genel olarak harika bir hediye fikri gibi görünüyor. İki şirket, Culti Milano ev kokusunun Art Edition’ını gerçek bir koleksiyoncu öğesi olarak tanımlıyor.

Sanatçı, Lamborghini serisindeki spor arabalardan ilham alan ev parfümü şişesine keskin çizgiler çizerken, şişenin kare yüzeyleri ve kutusu cesur renklerin cesur kombinasyonlarıyla geliyor.

Ayrıca, ambalaj geri dönüştürülmüş kağıttan yapıldığından ve difüzör üzerindeki çizimler sürdürülebilir bir teknikle kullanılan su bazlı mürekkep püskürtmeli yazıcılarla yapıldığından bu projenin çevre dostu olduğu konusunda rahat olabilirsiniz.

Yeni ev kokusu hem Culti Milano hem de Lamborghini resmi çevrimiçi mağazalarında, ayrıca Lamborghini’nin amiral mağazasında, dünya çapındaki tüm Lamborghini bayilerinde ve Milano, Torino, Roma, Napoli, Bari ve Forte dei’deki Culti Houses’ta satışa sunulacak.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!