Bentley, Mulliner tarafından sunulan yeni Riviera Koleksiyonu ile yatçıları hedefliuor

Bentley, Mulliner tarafından sunulan yeni Riviera Koleksiyonu ile yatçıları hedefliuor

Continental GT Convertible’ı temel alan deniz temalı modeller yalnızca Bentley Monaco bayisinde mevcut, çünkü para, ya da şirketin kendi sözleriyle “lüks Akdeniz yelkenciliğinin seçkin merkezi” burada.

Kökleri 1500’lü yıllara dayanan ve lüks at arabaları üreten Mulliner imzalı el işçiliği detaylara sahip olan özel vurguların, Monaco Yat Fuarı’na ev sahipliği yapan “Fransız Rivierası’nın seçkin karakterini yansıttığı” söyleniyor.

Otomobiller, Akdeniz’in tonlarını yansıtan Ege Mavisi, Akuamarin ve Karayip Mavisi olarak adlandırılan yerel müşteriler için özel olarak hazırlanmış üç renkte mevcuttur. İngiliz lüks otomobil firmasına göre, boya, karbon fiber gövde kitine ve ön spoylere kadar uzanıyor.

Otomobiller Bentley olduklarından, iç mekanda “benzersiz düzeyde lüks ve en son teknoloji” sunuyorlar. Kabinleri, yelken dünyasından ilham alan lüks öğelerle donatılmış. Koltuk başlıklarında deniz düğümü logoları, benzersiz kapı eşiği plakaları, Keten derisi ve Alcantara süslemeler buradaki öne çıkan özelliklerden bazıları.

Markanın Avrupa Direktörü Balasz Rooz, “Bentley Monaco’nun yatçılık dünyasına ilişkin anlayışı, prensliğin kilit odak noktası, Mulliner tasarımcılarımızın bilgi birikimi ile birlikte gerçekten olağanüstü ve benzersiz otomobiller yarattı” dedi. “Bu, tek seferlik Continental GT Convertible’ın büyük olasılıkla sürüleceği ve keyfini çıkaracağı nefes kesici Akdeniz kıyı şeridini ve çevresini tamamlayacak.”

Mulliner’in Continental GT Convertible Riviera Koleksiyonunun fiyatının ne kadar olduğu ise açıklanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!