Steven Spielberg, Efsanevi Bullit’e Yeniden Hayat Verecek

Steven Spielberg, Efsanevi Bullit’e Yeniden Hayat Verecek

Hollywood kulislerinde dolaşan söylentilere göre, 1968 tarihli gerilim-aksiyon filmi Bullitt’in ünlü araba kovalamacasının devamı gelecek. Steven Spielberg filmi yönetecek, Oscar ödüllü Josh Singer ise senaryoyu yazacak. Zaman çizelgesi yok, ancak yeni filmin yedinci nesil Mustang’in yeni “Bullitt” versiyonunu tanıtmak için tam zamanında geleceğini umuyoruz.

Steve McQueen, Ford Mustang’in direksiyonunda bir Hollywood efsanesi haline geldi; tıpkı Mustang’in film tarihindeki en ünlü otomobil kovalamacalarından birinde yer alarak bir Hollywood yıldızı haline gelmesi gibi. Teğmen Frank Bullitt’in otomobili, dünyanın dört bir yanındaki otomobil severler için o kadar değerliydi ki Ford, Mustang Bullitt’in bir değil, sırasıyla 2001, 2008 ve 2019’da üç neslini sunmaya karar verdi. Bu da, modelin en son üç nesli anlamına geliyor.

Ford Mustang Bullitt’in, spor otomobilin yedinci neslinde bir kez daha karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Bu, daha önce olduğu gibi, normal coupe ve cabrio’nun gelecek yıl ilk müşterilerine ulaşmasından birkaç yıl sonra gerçekleşmeli. Ve büyük olasılıkla Ford fırsatı değerlendirecek ve gelecekteki Bullitt filmiyle bir sonraki Mustang Bullitt’i tanıtacak (en azından biz olsak öyle yapardık).

Steven Spielberg’in üzerinde çalıştığı yeni proje, orijinal bir senaryoya sahip olacak ve orijinal filmin yeniden çevrimi olmayacak. Bırakın filmin tamamını, ilk fragmanları bile ne zaman görebileceğimizi bilemiyoruz. Söylentilere göre söz konusu film, Steven Spielberg’in sıradaki projesi olmayacak ancak ön yapım çalışmaları şimdiden başlamış durumda.

Filmin, Steve McQueen’in çevresi tarafından onaylandığı ve Steve McQueen’in oğlu Chad ile torunu Molly McQueen’in idari yapımcı olarak görev alacağı söyleniyor. Yakın kaynaklara göre Steven Spielberg bir süredir karaktere dayalı bir film yönetme fikrine yoğunlaşmış durumda. Bu zamana kadar filmin hakları için yapılan uzun müzakereler işleri geciktirdi ve Spielberg bu süreçte yeni projelere dahil oldu. Ancak şimdi zamanı gelmiş gibi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!