Ford, Bronco Raptor’u Resmi Olarak Duyurdu

Ford, Bronco Raptor’u Resmi Olarak Duyurdu

Ford, uzun zamandır beklenen Bronco Raptor yüksek performanslı SUV’yi resmi olarak duyurdu

Aracın yalnızca ızgarasını ve muhtemelen yüksek performanslı güç aktarma organıyla çölde şarj olurken çıkardığı tozu gösteren kısa bir videoda takdim edildi. SUV hakkında 2022’de piyasaya sürüleceği gerçeğinin dışında birkaç ayrıntı daha paylaşılıyor.

Paylaşılacak çok az resmi rakam olmasına rağmen, bu ayın başlarında bir bayi sipariş sistemi sızıntısı, Raptor modelinin iki farklı donanım seçeneğiyle sunulacağını ve daha yüksek donanım modelinin ısıtmalı direksiyon simidi, kablosuz akıllı telefon şarjı, GPS, uyarlamalı gibi yaratık konforu elde edeceğini ortaya çıkardı. hız sabitleyici ve 10 hoparlörlü ses sistemi.

Gücün, Explorer ST’nin 400 hp ve 562 Nm üreten 3.0 litrelik EcoBoost V6’dan geleceği bildiriliyor. Bu, Raptor alıcılarının şüphesiz takdir edeceği 2.7 litrelik V6 Bronco’ya göre 70 hp’lik bir yükseltme.

Casus fotoğraflar, SUV’ye daha geniş ve daha agresif bir duruş kazandıran büyük çamurluk fişekleriyle stilin de yükseltileceğini gösterdi. Ayrıca, aşağıdaki videoda görülebilecek benzersiz bir Code Orange boya seçeneği de alabilir. Söylentiler, Bronco’nun Raptor versiyonunun sadece dört kapılı olacağını öne sürüyor.

Açıkçası, daha öğrenecek çok şey var. Teaser kampanyası resmen başlamış olsa da, yakın gelecekte daha fazla bilgiye sahip olmayı umuyoruz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.