Lamborghini ve 3T, Huracan Sterrato Dağ Bisikletini Tanıttı

Lamborghini ve 3T, Huracan Sterrato Dağ Bisikletini Tanıttı

Huracan serisinin son üyesi olan Lamborghini’nin merakla beklenen Huracan Sterrato’su, kısa bir süre önce şirketin Miami’deki Beach Lounge üst düzey toplantısında dünyanın ilk arazi tipi süper spor otomobili olarak tanıtıldı. Ancak İtalyan lüks otomobil üreticisinin elinde başka bir şey olduğu ortaya çıktı.

610 hp üreten V10 ile çalışan süper otomobil, Lamborghini rozeti takan ve toprak yollardaki tozu kaldırmaya hazır olan tek insan taşıma aracı değil. İtalyan marka, Huracan Sterrato’nun piyasaya sürülmesine eşlik edecek birinci sınıf bir dağ bisikletinin yaratılması için 3T ile ortaklık kurdu.

Exploro RaceMax X Huracan Sterrato isimli yeni bisiklet, yapım ve tasarım ipuçlarını adını taşıyan süper otomobilden alıyor ve aynı zamanda etkileyici bir arazi kabiliyetine sahip.

Söz konusu bisiklet, 3T’nin tescilli teknolojisi ve malzemeleri kullanılarak üretilmiştir. Bu nedenle, bisiklette şirketin Fango RaceMax çatalı, Exploro sele direği, MinMax kulaklığı ve Aeroghiaia LTD gidonu bulunuyor.

Gidonları bisiklet çatalının direksiyon borusuna bağlayan bir Apto Stealth gidondur ve Exploro RaceMax X Huracan Sterrato’da ayrıca Sram Kırmızı frenler ve Carbon Ti göbeklerle tamamlanmış bir Discus 45 tekerlek seti bulunur.

Ayrıca dağ bisikleti, Huracan Sterrato süper otomobiliyle aynı Verde Gea renk şemasına sahiptir ve her türlü yolda gitmesine olanak tanıyan ve sürücülere inanılmaz bir arazi deneyimi sağlayan 700c Pirelli Cinturato Gravel M lastiklerle donatılmıştır.

Bisikletin hafif çerçevesi, Sterrato otomobilinin yapısından esinlenmiştir ve artırılmış güç ile sertliği garanti eden karbon fiber ve RTM reçine enjeksiyonu kombinasyonu dahil olmak üzere 3T’nin kendi malzemeleri kullanılarak yapılmıştır.

Exploro RaceMax X Huracan Sterrato dağ bisikleti, 3T’nin web sitesinde önceden sipariş edilebilir ve Mart 2023’te dünya çapında kullanıma sunulacaktır. Dört farklı kasa boyutunda (51, 54, 56, 58) yapılandırılabilir ve 15.000 ABD Doları’na satın alınabilir. Eğer Huracan Sterrato sizi cezbetmediyse, bisiklet için de yardımcı olabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!