McLaren, Bowers & Wilkins’le Ortaklığında Yeni Perde

McLaren, Bowers & Wilkins’le Ortaklığında Yeni Perde

Yeni Px8 McLaren Edition kulaklıklar, yılbaşından önce piyasaya sürüldükleri için harika bir yeni yıl hediyesi olabilir.

Otomobil üreticisinin Bowers & Wilkins ile 2015 yılına dayanan ortaklığını ve iki şirketin ona üst düzey bir ses sağlamak için işbirliği yaptığı Artura süper otomobilini kutlamak için yaratılan kablosuz kulaklıklar, çevrimiçi olarak veya belirli perakendecilerden sipariş edilebilir.

Otomobil üreticisinin Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkanı George Biggs, “McLaren ile Bowers & Wilkins arasındaki ödüllü ve uzun süredir devam eden işbirliğine dayanan Px8 McLaren Edition’ı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. “Yeni kulaklıklarla, tüm süper arabalarımızda alınan sürükleyici ses deneyimi artık yolun ötesine geçebilir.”

Galvanik Gri, Papaya Turuncu vurguları ve Bruce McLaren’in ilk yarış otomobillerinden ilham alan Px8 McLaren Edition, en iyi sonuçlar için uyum içinde çalışan altı yüksek performanslı mikrofon ve Qualcomm’un aptXTM Uyarlanabilir kablosuz teknolojisi ile gürültü engelleme özelliğine sahiptir. USB-C ve 3,5 mm analog kablo bağlantıları desteklenir ve her iki kablo da ürünle uyumlu durumda olan pakete dahildir.

Daha kolay kurulum ve kullanım için, kullanıcıların en sevdikleri parçaları doğrudan mobil cihazlarından dinlemelerine olanak tanıyan Bowers & Wilkins Music App ile uyumludurlar. Şirketin yüksek kaliteli hoparlörlerinde kullanılan teknolojiden ilham aldığı söylenen yeni 40 mm Karbon Koni tahrik birimlerine sahip kulaklıklarda sesin ince ayarı yapılabilir. Bunlar, “Bowers & Wilkins’in şimdiye kadar bir kablosuz kulaklıktan sunduğu en iyi ses kalitesi” ile sonuçlanacak şekilde, kapların içine dikkatlice açılı yerleştirildi.

Bowers & Wilkins Başkan Yardımcısı Dan Shepherd, “McLaren Automotive ile performansta liderlik etme ortak arzusuna dayanan uzun süreli ilişkimizden son derece gurur duyuyoruz.” “Px8 McLaren Edition, sektör lideri ses performansımızın ve McLaren’in DNA’sının cazibesini otomobilin dışına taşıyarak bu ortaklığı kutluyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!