Mansory, tamamen altın sarısı(?) bir Urus tanıttı.

Mansory, tamamen altın sarısı(?) bir Urus tanıttı.

Alman tuning şirketi Mansory, otomobil tutkunları arasında Rolls-Royce Cullinan, Porsche Cayenne ve hatta Ferrari F12 gibi pahalı ve yüksek performanslı otomobiller ve SUV’ler için çok radikal gövde kitleri üretmesiyle tanınıyor.

Bununla birlikte, en son tanıttığı Urus bugüne kadar tanıttığı modeller arasında en ”radikali” olabilir çünkü Mansory tarafından tekrar yorumlanan bu Lamborghini Urus’un tüm dış parçaları altın sarısı renginde. Bir şehirde bu SUV ile yolculuk ettiğinizde tüm insanların dikkatini çekeceğiniz kesin. Peki o insanlar otomobiliniz hakkında ne düşünecekler? Orası kesin değil.

Mansory Venatus olarak adlandırılan, bu üst düzey SUV, son derece hızlı bir SUV olan Lamborghini Urus’u baz olarak kullanıyor ve Lamborghini’nin Bronzo Zenas rengini anımsatan altın rengiyle övünüyor.

Önde ve arkada devasa 24 inç tamamen dövme FD.15 jantlara sahip olan Alman modifiyeli performans SUV’u, küçük çocuklu ebeveynler dışında pekçok kişinin sevebileceği beyaz deri bir iç mekana sahip.

Stok olarak, Lamborghini Urus, 666 beygir güç 850 Nm tork üreten 4.0 litrelik çift turbo V8 bir motora sahip ve bu motor sayesinde 0-96 km/h hızlanmasını 3.3 saniyede tamamlıyor. Performante versiyonunda ise 0-96 km/h hızlanması 3.1 saniyeye düşüyor. Mansory’de ise güç çıkışı 900 beygire ve tork 1100 Nm’ye yükseliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!