McLaren 60. Yaş Gününü İki Artura İle Pistte Kutluyor.

McLaren 60. Yaş Gününü İki Artura İle Pistte Kutluyor.

McLaren markası için 2023, hem süper otomobil üretimi hem de rekabetçi motor sporları açısından anıtsal bir yıl olmaya devam ediyor. Yeni modeller, programlar ve etkinlikleri tanıtmanın yanı sıra McLaren, süper otomobil ve hiper otomobil endüstrisinde lider olarak 60. yıl dönümünü kutlamaktan da gurur duyuyor. Bruce McLaren’ın gelecekte efsanevi bir marka haline gelecek olan bu markanın temel taşını atmasından 60 yıl sonra McLaren, 60. yıldönümünü şık bir şekilde kutlamak için elinden geleni yapıyor. 

Bu dönüm noktasını anmak için McLaren , bir değil iki McLaren Artura’nın koreografili yüksek oktanlı hassas sürüş balesinde piste çıktığı büyüleyici bir YouTube videosuyla ortalığı karıştırıyor. Eylül 1963’te kurulan McLaren, otomotivde yenilik ve performansın sembolü olmuştur. Yıldönümü videosu markanın özünü mükemmel bir şekilde yansıtıyor ve dikkatleri McLaren’in sürekli gelişen serisinin en yeni hibrit süper otomobili Artura’ya çeviriyor. İkili Arturalar süzülüp dönerken göz kamaştırıyor, çevikliklerini ve güçlerini sergiliyor, aynı zamanda McLaren’in en son teknolojiye ve sürdürülebilir mobiliteye olan bağlılığını da vurguluyor.

McLaren yeni bir on yıla girerken, bu 60. yıl dönümü kutlaması onun öncü ruhunun ve geleceğe yönelik vizyonunun bir kanıtı olarak duruyor. McLaren’in 60 yıl sonra bile yavaşlama emaresi göstermediği açık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!