Mustang Mach-E’nin en hızlı versiyonu tanıtıldı

Mustang Mach-E’nin en hızlı versiyonu tanıtıldı

Ford Mustang Mach-E GT’den daha hızlı bir versiyon olur mu olmaz mı tartışmalar, otomobil üreticisi daha güçlü bir versiyonu duyurdu.

Yeni Mustang Mach-E GT Performance Edition, 480 hp güç ve 860 Nm tork sunan, standart GT modeline göre 21 hp daha fazla güçle serinin en yeni üyesi olarak karşımızda.

Ford, yeni Mustang Mach-E GT Performance Edition ile 3.5 saniyelik 0-100 hızlanma ve EPA standartlarında 380 kilometrelik elektrikli sürüş menzilini hedefliyor. Bataryaysa, standart GT ile aynı olacak şekilde 88 kWh kapasiteli.

Yeni Mustang Mach-E GT Performance Edition, kırmızı boyalı Brembo kaliperlerle, 19 inç çapında daha büyük ön frenlere ve 20 inçlik özel jantlarla gelecek.

Ek olarak, Mustang Mach-E’nin en hızlısı, metalik renkli dikişli ve destekleyici ekleri olan ‘Performance Grey ActiveX’ malzemesiyle kaplanmış ön Ford Performance koltuklarla birlikte gelirken, gösterge panelinde alüminyum süslemelere yer verilecek.

Mustang Mach-E GT’yi halihazırda rezerve etmiş olan müşteriler, 2021 baharında Performance Edition paketine yükseltme fırsatına sahip olacaklar. Yeni Mustang Mach-E GT ve GT Performance Edition önümüzdeki yaz piyasaya çıkacak ve umuyoruz ki sitemizde yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!