1500 hp’lik sevgililer günü hediyesi

1500 hp’lik sevgililer günü hediyesi

Hepimiz bir şekilde hayatımızdaki eşlerimizi mutlu etmeyi deniyoruz, değil mi? Ancak herkesin, sevdiği için tamamen özel bir Bugatti Chiron Sport almaya gücü yetmez.

Belli nedenlerden dolayı Alice olarak adlandırılan bu özel Bugatti, görünüşe göre aşık olan bir koca tarafından karısı için bir hediye olarak satın alındı. Matt Blanc ve Silk Rosé renkleri ile tamamlanan otomobil, aslında ilk kez pembenin özel tonunun bir Bugatti gövdesini kaplayışı olacak.

Alıcı bunu seçmek için sadece renk karolarından oluşan bir kitapçığa bakmadı. Otomobil, Londra’daki lüks bir otomobil bayisi olan HR Owen’da başlayan bir tasarım ortaklığının sonucuydu. Mümkün olduğunca sahibinin vücudundaki iki tonu bir araya getirmek için seçmesine yardımcı oldular.

H.R. Owen’ın CEO’su Ken Choo, “Bu, gerçekten eşsiz bir Bugatti modeli, her zaman özel bir bir otomobil olarak hatırlanacak” dedi. “Müşterimizi bu inanılmaz Chiron Sport ile buluşturmakta önemli bir rol oynadığımız için onur duyuyoruz.”

Ancak dış renklerle bitmedi. İçeride, Comfort versiyonu koltukların koltuk başlıklarına dikilmiş pembe Alice yazısıyla birlikte Gris Rafale deriyi seçtiler. Alice logosu aynı zamanda dışarıdaki Silk Rosé’nin kapı eşiklerinde de kullanıldı.

Choo, “Müşteri bize yeni Bugatti’sinin nasıl görünmesini istediğine dair bir vizyonla geldi ve Bugatti’nin kapsamlı aksesuar ve opsiyon seçenekleri kataloğundan bu oldukça iddialı tasarım hazırlandı. Her Bugatti’nin farklı bir şekilde üretildiğini görmek inanılmaz, yeni sahibinin yeni otomobiline kendi kişisel zevkini damgalaması şansını sunuyor.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!