Bugatti, Ultra Özel La Voiture Noire ile NFT Oyununa Dahil Oluyor

Bugatti, Ultra Özel La Voiture Noire ile NFT Oyununa Dahil Oluyor

Resmi olarak Bugatti logosunu taşıyan hemen hemen her şey göz kamaştırıcı şekilde pahalıdır ve bir defaya mahsus La Voiture Noire heykelinin de kolay ulaşılabilir olmadığına dair bahse girebilirsiniz.

Asprey ile ortaklaşa hazırlanan küçük parça, gerçek La Voiture Noire hiper otomobiline saygı duruşunda bulunuyor ve Londra’daki atölyede tamamlanması yaklaşık dört ay sürecek.

Nihai ürün, her iki şirketin imza renklerinde tamamlanan el yapımı bir kaide üzerinde oturan 24 ayar pembe altından el yapımı olacak. Otomobil üreticisine göre Asprey Bugatti Koleksiyonunun en önemli parçası, benzersiz bir tanımlayıcıya sahip olacak ve bir QR kodu aracılığıyla gerçek ürüne görsel olarak bağlanacak olan NFT olacak.

“Bu yıl Asprey’de 241. yıl dönümümüzü kutluyoruz. Asprey Digital Studio ve yeni genişletilen Londra atölyesi yeni bir çağın habercisi. Asprey’in CCO’su Ali Walker, “Böylesine ikonik ve sanatsal bir marka olan Bugatti ile ortaklık, yeni üretim ve sanatsal teknikleri keşfetmek için önemli bir işbirliğidir” dedi. “Altın ve gümüş gibi değerli metallerle karıştırılan cesur renkler, canlı bir pop art teması yaratıyor. ‘Noire’a gelince, bunu yalnızca 1/1’in alıcısı bilecek.”

Tek olacak heykelin yanı sıra, iki şirket bir dizi daha küçük heykel de hazırlayacak. 261 kopya ile sınırlı heykelcikler, La Voiture Noire’ın saatte mil (420 km/s) cinsinden en yüksek hızını çağrıştıran bir sayı, som gümüşten üretilecek. Farklı renkteki kaideler üzerine oturacak ve daha pahalı heykeller gibi bunlara da 24k altın üründe olduğu gibi görsel olarak ve QR kod ile birbirine bağlanan NFT’ler eşlik edecek.

Asprey Bugatti Collection, önümüzdeki ay her iki markanın da adını taşıyan özel bir web sitesinde yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!