Bugatti’den 250.000 Euro’luk bilardo masası

Bugatti’den 250.000 Euro’luk bilardo masası

Bugatti’nin faaliyet alanı, yıllardır çeşitli farklı ürünler sunduğu için zaman zaman süper spor arabalarının ötesine uzanıyor. Şirket güncel kataloğuna bu kez bilardo masası ekledi.

IXO ile ortaklaşa üretilen ve tahmin edebileceğiniz şekilde “Bugatti Bilardo Masası” olarak adlandırılan bu ürün, piyasadaki en iyi malzemeleri kullanıyor. 30 Adet üretilecek masanın her birinin fiyatı 250.000 Euro.

Başkan Stephan Winkelmann, “Bugatti’nin niteliklerini yansıtan bir üretim ortağıyla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. “Ortak değerlerimiz sayesinde Bugatti Bilardo Masası’nın son derece kaliteli malzemelerden üretileceğinden, sınırlı üretim standardının çok yüksek olacağından ve üretim için kullanılan teknolojinin gelişmiş olduğundan emin olabiliriz.”

Profesyonel bir bilardo masasının standartlarını karşıladığı iddia edilen Bugatti Bilardo Masası, CNC ile işlenmiş, fırçalanmış ve anotlanmış alüminyum kenarlar, deri kaplı paslanmaz çelik top cepleri, logolu titanyum vidalar ve somunlardan üretilmekte. Her bilardo masası, resmi Bugatti logosu ve her ürüne sınırlı sayıda basılan benzersiz bir plakayla süslenmiştir.

Ekstra ücret ödemeden sunulan aksesuarlar arasında puanları takip etmek için entegre 13 inç ekrana sahip karbon fiber duvar panosu, anodize ve CNC ile işlenmiş alüminyum uçlara sahip karbon fiber bilardo sopaları ve karbon fiberden yapılmış kısılabilir LED tavan lambası bulunmakta. Siyah anodize alüminyum tebeşir kutusu, Aramith Tournament Pro toplarını taşımak için deri çanta ve siyah temizleme fırçası, her masanın üretim fotoğraflarını ve videolarını içeren bir USB bellek de ücrete dahil.

Bugatti Bilardo Masası aynı zamanda yatlarda kullanılmak üzere tasarlanmış. Jiroskopik sensör kullanan opsiyonel servo tahrikli bir ayak sistemine sahip. Molsheim şirketi, böylelikle geminin hareketini “tam sessizlikte ve titreşimsiz ayarlama ile” hareketleri telafi etmek için bacakların yalnızca 5 milisaniye içinde otomatik olarak ayarlanabileceğini iddia ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!