Cybertruck için 50.000 dolarlık çadır

Tesla Cybertruck için özel olarak inşa edilen CyberLandr’ın arkasındaki teknoloji şirketi, yeni bir videoda açılır kamp aracının önizlemesini yaptı.

CyberLandr, yapay zeka ve yazılım konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Stream It şimdi Tesla Cybertruck ile pop-up kampçıların dünyasına adım atıyor. Geçen ay şirket, adet başına 50.000 dolardan başlayan kampçı için 80 milyon dolarlık ön sipariş aldığını iddia etti.

Videoda Stream It, CyberLandr’ı otomobilin, Mickey Mouse’un, telefonun, kişisel bilgisayarın, Amazon’un ve kalp pilinin icadıyla karşılaştırıyor ve hayatı değiştiren bu icatlar gibi CyberLandr’ın da bir garajda yaratıldığını belirtiyor. . CyberLandr kampçısının bir prototipinin önizlemesi ile devam ediyor, bu bizim gözümüze 50.000 $ yerine 5.000 $ değerinde bir şeye benziyor.

Bu prototip, baştan sona çok sayıda ezik ve çizik ile basit beyaz sacdan yapılmış gibi görünüyor. Ayrıca, içinde göremediğimiz anlamına gelen çok renkli pencerelere sahiptir. Bu prototipin içinde kayda değer bir şey olmadığından şüphelendiğimiz için bu muhtemelen kasıtlıdır. Belki de bu video aracılığıyla önizlenen tek ilgi çekici şey, kampçının yavaşça yukarı doğru tam dik konumuna doğru uzanmasıdır.

Stream Tamamlanan CyberLandr’ın 32 inç TV’ye, mutfaktan ofise ve hatta yatak odasına dönüştürülebilen bir yaşam alanına sahip olacağını iddia ediyor. Ayrıca yerden ısıtmalı, duşlu, lavabolu ve tuvaletli küçük bir banyonun yanı sıra kararabilen akıllı camlara sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!