”Java Yeşili” rengiyle RS Q8 çok daha dinamik görünüyor.

”Java Yeşili” rengiyle RS Q8 çok daha dinamik görünüyor.

Lüks ve hızlı SUV’lar arasında; dinamik görünen, atlatik bir şasiye sahip olan bir model arıyorsanız artık sadece Lamborghini Urus’u tercih etmek zorunda değilsiniz. Audi RS Q8, iddialı renkleri, devasa jantları, keskin tasarım çizgileri ve karbon trimleri ile birçok ihtiyacı karşıladığını gösteriyor.

Bunun için tek gereken doğru özelliklere sahip bir otomobil oluşturmak. Doğru oluşturulmuş bir RS Q8’de sonuçlar oldukça etkileyici olabilir. Örnek olarak son zamanlarda ünlü olan Yeşil renkteki RS Q8’e bakabiliriz. 3800 euro değerindeki Java Yeşili dış renk ve yaklaşık 1500 euroluk 23 inçlik jantlar RS Q8’in tüm havasını değiştirmiş ve modeli çok daha agresif göstermeyi başarmış. Bu RS Q8 aynı zamanda Audi’nin 4.000 euroluk Carbon Optic paketi ile birlikte geliyor. Karbon tek çerçeveli ızgara, karbon ön ve arka tamponlar, karbon yan ayna kapakları ve karbon fiber arka aydınlatma şeridi gerçekten şık görünen RS Q8’i daha da şık görtermeyi başarıyor.

RS Q8, 600 PS ve 800 Nm tork üreten 4.0 litrelik çift turbolu V8’i ile en hızlı SUV’ların arasında yer alıyor. Audi’nin quattro dört tekerlekten çekiş sisteminin müthiş çalışma performansına sahip olan RS Q8, boyutuna ve ağırlığına rağmen, sadece 3,7 saniyede 0’dan 96 kilometre hıza ulaşabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!