Lamborghini’den Alcantara ve Karbon Fiber oyuncu koltuğu

Lamborghini’den Alcantara ve Karbon Fiber oyuncu koltuğu

Lamborghini hali hazırda çanta, kulaklık, parfüm satıyor ve şimdi envanterlerine oyuncu koltukları ekliyorlar. SecretLab, karbon fiber ve gerçek Alcántara ile gelecek yıl Lamborghini markalı sandalyeler için ortaklıklarını duyurdu.

Şu anda hiçbir fiyat bilgisi paylaşılmıyor, ancak bu lüks oyuncu koltuklarının ucuz olmayacağından eminiz. Koltuklar resmi olarak Automobili Lamborghini Pinnacle Edition olarak adlandırılıyorlar.

Koyu siyah ve gri Alcantara ile kaplanan modeller, parlak yeşil dikişler ve süslemelere sahip olacak. SecretLab, bunun Lamborghini geleneğinin parlak renklerine bir gönderme olduğunu söylüyor. Koltuğun minder kısmındaki İtalyan bayrağı renklerinin kullanımına dikkat edin. Bu, yine otomobillerin hem içeride hem de dışarıda kullandığı aynı tarz süslemelerine bir gönderme. Bir de arkadaki karbon fiber üst plaka var. Gerçekten de yeni bir Countach’tan çıkmış gibi görünüyor.

SecretLab’ın kurucu ortağı ve CEO’su Ian Ang, “Her bir Lamborghini otomobilinde kullanılan ayrıntıların miktarı olağanüstü ve bu bizim SecretLab’da paylaştığımız bir şey” diyor.

“Markanın en sadık hayranları için bir değil iki sandalye yaratmak için teknoloji ve ergonomideki öncü gücümüzle Lamborghini’nin performansa yön veren DNA’sını birleştirmek bir rüyaydı.”

Marka gerçekten oyun koltuğu dünyasının en ileri noktasında. Ürünleri düzenli olarak 400 $ veya daha fazla fiyata alıcı buluyor. Ayrıca oyun deneyimini geliştirmek için bir dizi ileri teknolojiler ile donatılmışlar.

4 yönlü L-ADAPT Bel Destek Sistemi, kullanıcıya aktif olarak uyum sağlamak ve rakiplerinden daha fazla destek sağlamak için “canlı menteşeler” kullanıyor. Ayrıca alıcılar için çok sayıda kolçak, koltuk minderi ve çeşitli opsiyonlar da sunuyorlar.

Bu koltuklarla ilgilenenler, bizi takip etmeye devam edebilirler. İşbirliği hakkında doğrudan Lamborghini’den gelen herhangi bir bilgiyi henüz görmedik, ancak gördüğümüzde sizlere ileteceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!