Porsche, 2021 Taycan’lar için opsiyon listesini genişletiyor.

Porsche, 2021 Taycan’lar için opsiyon listesini genişletiyor.

Porsche, elektrikli otomobili Taycan’ın 2021 versiyonu için opsiyon listesini güncellemeye ve genişletmeye hazırlanıyor. İlk açıklanan ”yeni opsiyonlar”, head-up display, yeni bir şarj özelliği oldu.

Alman otomobil üreticisi, ilk elektrikli otomobili Taycan için 2021 model yılının lansmanına hazırlanıyor.

Bugün Porsche, yeni yılda üretilecek olan Taycan’ların daha fazla opsiyona sahip olacağını resmen açıkladı.

Motorlarda ve batarya seçeneklerinde herhangi bir değişiklik bulunmuyor. Bu, Taycan gibi yeni bir otomobil için zaten beklenen bir şey değildi ancak Porsche, Taycan için birkaç yeni harika opsiyonu sunmaya başlıyor.

İşte 2021 yılında Taycan için sunulacak yeni opsiyonlar:

1) Head-up Display,: Diğer birçok otomobilinde bu opsiyonu sunan Porsche, maalesef Taycan’da head-up display’i kullanıcılara sunmuyordu. 2021 yılı ile birlikte bu eksiklik gideriliyor ve Taycan’a da head-up display opsiyonu geliyor.

2) Akıllı Smartlift Şasi Fonksiyonu: Adaptif havalı süspansiyona sahip modellerde bulunan yeni Smartlift işlevi sayesinde Taycan, hız tümseklerini veya otoyol gibi belirli, tekrar eden yerlerde otomatik olarak kaldırılacak şekilde programlanabilir. Smartlift işlevi ayrıca, seviyeyi verimlilik ve sürüş konforu arasındaki olası en iyi pozisyona ayarlayarak otomobilin yol üzerindeki sürüş yüksekliğini aktif olarak sürekli değiştirebilir.

3) 2021 Porsche Taycan’da yeni bir ‘Pil koruma’ modu yer alacak. Bu mod aktifken otomobil şarj seviyesi, dolum hızı gibi şeyleri pilin ömrünü korumak için en optimum düzeyde yapacak. Böylece Taycan’ların pil sağlığı mümkün olduğunda korunmaya çalışılacak.

4) Porsche, 2021 Taycan’da yedi yeni dış renk seçeneği sunacak. Maun Metalik, Frozenberry Metalik, Kiraz Metalik, Kahve Beji Metalik, Tebeşir, Neptün Mavisi ve Buz Grisi Metalik. İç kısımda ise beş yeni renk seçeneği bulunuyor. Bunlar: Siyah / Kireçtaşı Beji, Blackberry ve Blackberry / Arduvaz Grisi, Grafit Mavi / Arduvaz Grisi Race-Tex iç ve Bazalt Siyah / Meranti Kahvesi OLEA Club Deri iç.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!