Aston Martin, DB11 Superleggera 007 Edition’ı tanıttı.

Aston Martin, DB11 Superleggera 007 Edition’ı tanıttı.

Aston Martin, teslimatları 2021 yılının ilk çeyreğinde başlayacak olan Vantage ve DBS Superleggera’nın iki özel versiyonu ile yeni James Bond ”No Time to Die” filmini kutluyor.

Bir James Bond filminde ilk kez 1987’de ve ‘The Living Daylights” isimli filmde boy gösteren Aston Martin, filmde kullanılan DB5 ile büyük bir sükse yapmıştı. Daha sonraki filmlerde de kullanılan DB5 birçok ünlü aktör ile birlikte baş rolü paylaşmıştı. Efsanevi Aston Martin Vantage V8’den esinlenen Vantage 007 Edition’dan sadece 100 adet üretilecek ve 161.000 £’dan satışa sunulacak.

Vantage 007 Edition’ın özel detaylarına baktığımızda, Cumberland Grisi dış renk, dış renkle kontrast oluşturan krom çerçeveli retro tarz bir ızgara ve sarı detaylar buluyor. İç mekanda obsidiyen siyahı deri, özel işlemeler uygulanan koltuklar, koyu renkli krom trimler ve ”007” işlemeleri yer alıyor.

James Bond No Time To Die, Kasım 2020’de dünya çapında vizyona girecek ve dört adet Aston Martin filmde görev almış olacak. Bu otomobiller; James Bond’un özel otomobili olan ikonik DB5, klasik Aston Martin V8 Vantage, Markanın en yeni süper GT’si DBS Superleggera ve şirketin piyasaya sürmeye hazırlandığı Aston Martin Valhalla isimli hiper otomobil.

Sadece 25 adet ile sınırlı olan DBS Superleggera 007 Edition ise filmde yer alan otomobil ile aynı teknik özelliklere sahip. Siyah renkli karbon fiber tavan, yan ayna kapakları, difüzör ve aeroblade ile Seramik Grisi dış renk çok şık görünüyor. 21 inçlik jantlar ise bu şıklığı tamamlıyor.

Aynı zamanda DBS Superleggera 007’de daha fazla ”007” rozeti gördüğümüzü de belirtelim. DBS Superleggera 007 Edition’ın fiyatı ise 279.025 £ olarak açıklanmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!