Tesla’nızı altın kaplama ister misiniz?

Tesla’nızı altın kaplama ister misiniz?

Normal Tesla Model S’yi biraz fazla mı sade buluyorsunuz? Öyleyse Apple iPhone’ların altın kaplamalı versiyonlarını hazırlayan Caviar’ın bir çözümü var. Model Excellence 24K olarak adlandırılan bu Tesla Model S altınla kaplı.

24 karat (999) altın, ızgaraya, tampon süslemelerine, yan ayna kapaklarına, çamurluklara, kapılara, arka difüzöre, bagaj kapağına, tekerleklere “çift elektroliz tekniği” kullanılarak uygulanmış.

Caviar logosu öndeki ve arkadaki Tesla amblemlerinin yerini almış. Bu isim aynı zamanda arka lambaları ayıran parçayı da süslüyor ve ön çamurluklara ve bagaj kapağına “First Edition” amblemleri eklenmiş. Bilgi-eğlence sisteminin dış kenarları ve aynı zamanda ortadaki lüks markanın logosunu barındıran gösterge paneli kaplaması ve direksiyon simidi de benzer bir makyajdan geçirilmiş.

99 Örnekle sınırlı olacak olan Model Excellence 24K, Tesla Model S’in Plaid versiyonu baz alındığında 299.000 dolarlık fiyat etiketiyle satılacak. Yani Amerika Birleşik Devletleri’ndeki satış fiyatının iki katından fazla maliyete sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!