Wrangler, bu kez çocukların vitrinleri için Defender ile mücadele edecek

Wrangler, bu kez çocukların vitrinleri için Defender ile mücadele edecek

LEGO ve Jeep, yeni LEGO Technic modeli Jeep Wrangler Rubicon’u yaratıcı oyun tutkunlarıyla buluşturdu. Gerçek aracın ikonik görünümünü, tasarımını ve efsanevi arazi yeteneklerini yansıtan Wrangler, Jeep’i LEGO dünyasına taşıyan ilk model oldu.

Her yaştan LEGO hayranı için heyecan verici bir yapım deneyimi sunacak yeni modeli satın alanlar, yüksek performanslı 4×4 sistemleri, sağlam lastikleri, katlanabilir arka koltukları ve Jeep’in klasik ön tasarımını LEGO Technic formunda yeniden inşa edebilecekler.

LEGO meraklılarına sınırsız arazi macerası fırsatı sunan LEGO Technic Jeep Wrangler, 665 LEGO parçasından oluşmakta. Tuşla çalışan ön direksiyon sistemi ve güçlü aks oynaklıklı süspansiyonu, modelin zorlu engellerle baş etmesini sağlıyor. Göz alıcı sarı ve siyah renk şeması, LEGO Technic Jeep Wrangler’a etkileyici bir görünüm kazandırıyor.

9 yaş ve üzeri Jeep ve LEGO hayranları için tasarlanan LEGO Technic Jeep Wrangler, 1 Ocak 2021’den itibaren LEGO.storeturkey.com.tr ve LEGO mağazalarında satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!