Amerikalı müşteriler iki özel versiyon GT-R’a sahip olabilecek

Amerikalı müşteriler iki özel versiyon GT-R’a sahip olabilecek

Nissan GT-R özlemini derinden hissediyoruz. Avrupa’da efsanevi VR38DETT motorun emisyonları karşılayamaması sebebiyle Nissan, R35’in üretimi 2022’de durdurmak zorunda kalmıştı. Yeni elektrikli Hyper Force konsepti ile GT-R müşterileri üzerinde heyecan uyandırma çabası gösterilse de, halen fanatikleri tarafından güncel GT-R daha farklı bir konumda bulunuyor.

Nissan, Amerika pazarı için hazırladığı son derece göz alıcı iki özel versiyon ile bu özlemi arttırdı. Şanslı Amerikalı müşteriler bu otomobilleri bu sene içerisinde satın alabilecekler.

 

İlk olarak Skyline Edition var. 2024 GT-R Premium’a dayanan bu versiyon, ikonik Bayside Mavi dış renk ve oldukça güzel bir Sora Mavi iç mekana sahip. Bayside Mavi, R34’ten sonra emekliye ayrılmış ve 2019’da 50. yıl dönümü R35 için bir yıllığına geri dönmüştü ve şimdi 2024’te tekrar bu efsane renk bu özel versiyonda kullanılacak.

İkinci otomobil ise Takumi Edition ve bu versiyon T-Spec’i baz alıyor. Mevcut GT-R’ın 3.8 litrelik çift turbolu motorunu bir araya getiren Takumi zanaatkârlara saygı gösteriyor. Göz alıcı Geceyarısı Mor gövde rengi ve altın rengine boyanmış 20 inç dövme RAYS jantlarla eşleştirilmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!