Audi RS Q3, 555 adetlik Edition 10 ile 10. Yılını Kutluyor

Audi RS Q3, 555 adetlik Edition 10 ile 10. Yılını Kutluyor

Otomobilde yapılan değişiklikler, SUV’u süsleyen metalik Chronos Gray adlı yeni bir rengin hakim ve bu sınırlı sayıda üretilen modelle sınırlı olduğu dış kısımla başlıyor. Tüm standart RS Q3 modellerinde mevcut olmasına rağmen müşteriler, tercih ettikleri takdirde mat Dew Silver’ı da tercih edebilecekler.

Audi ayrıca otomobil için çift kollu tasarımlı, siyah kaplamalı ve dört köşede 225/35 lastiklerle sarılmış yeni 21 inç alaşım jantlar hazırlamış. Standart olarak parlak Antrasit Grisi fren kaliperleri ile birlikte bir dizi 19 inç karbon seramik fren de mevcuttur. Ancak ek bir ücret karşılığında kırmızı veya mavi renklerde de tercih edilebilir.

SUV’nin dış kısmında çeşitli diğer koyu renkli unsurlar bulunur. Bunlar, dinamik yanıp sönen ışıklı karartılmış matris LED farları ve yan ayna muhafazalarını içerir. Parlak siyah, ön tampon ve arka difüzör boyunca uzanan kanatlar gibi tavan çerçevesini, pencere yuvası kenarlarını ve kapı kaplamalarını da süslüyor. Büyük ön ızgaradaki Audi arması da bagaj kapağındaki arma gibi parlak siyah renktedir.

Bir RS Q3 Edition 10 Years’ı standart modelden daha da farklı kılan, Dinamica mikrofiber deri ve mat karbon fiber koltuk arkalığı kaplamaları kombinasyonuyla süslenmiş özel koltuklar olacak. Koltuğun ortası, orta kol dayama yeri, kapı kol dayama yeri, direksiyon simidi ve siyah paspaslar da dahil olmak üzere, bakır renkli dikişler de bulunur. Ayrıca karbon da süslemelerde bolca kullanılmış.

Güç aktarma organlarında herhangi bir değişiklik yapılmadı, yani 395 hp güç ve 480 Nm tork sunan 2.5 litrelik turboşarjlı beş silindirli motor hayatına devam ediyor. Başlıkta da belirttiğimiz gibi Audi RS Q3 Edition 10 Years, dünya çapında 555 örnekle sınırlı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!