Tükenen Bentley Mulliner Bacalar Yerine Modelini Alabilirsiniz

Tükenen Bentley Mulliner Bacalar Yerine Modelini Alabilirsiniz

Bentley, sınırlı üretim modeli Bacalar’ın ve daha yaygın ama aynı derecede güçlü Continental GT Speed’in resmi 1:43 ölçekli modellerinin sunulduğunu duyurdu. Her iki model de Bentley Motors mağazasında her 100 £ (yaklaşık 2300 TL) fiyatla satılıyor.

Otomobil üreticisi, ölçekli modellerin “otomobillere kıyasla önemli bir tasarruf sunduklarını” söylüyor. Bu özellikle Mulliner imzalı Bentley Bacalar için geçerli. Özel yapım barchetta’nın on iki örneğinin her biri şaşırtıcı bir şekilde 1,8 milyon sterline satıldı ve her biri benzersiz bir şekilde konfigüre edildi. Yalnızca Sarı Alev dış rengiyle sunulan 1:43 modelinde maalesef kişiselleştirme seçeneği bulunmuyor. Yine de minyatür Bacalar, Gri Tüvit ve Beluga tonlarını birleştiren açıkta kalan kabinle birlikte Saten Bronz parlak eşyayı içerecek kadar ayrıntılı.

Bentley Continental GT Speed, mekanik olarak bağlantılı olduğu Bacalar’dan çok daha ucuz ve daha yaygın olabilir. Ancak gerçek otomobilin yaklaşık 280.000 $’a mal olduğu düşünüldüğünde, satın almak hiç de kolay değil. Önemli ölçüde daha uygun fiyatlı model, parlak karbon fiber vurgular ve özel işleme ve elmas kapitone deriyi taklit eden bir Hotspur iç kaplama ile Şeker Kırmızısı renginde boyanmış. Tıpkı Bacalar gibi boyutuna göre oldukça detaylı ve doğru, masanıza harika bir katkısı olacaktır.

Bentley’in resmi çevrimiçi mağazasının envanterine en son eklenen W12 motorlu Bacalar ve Continental GT Speed’in yanı sıra, Flying Spur ve Bentayga’nın 1:43 ölçekli temsillerinin haricinde çok çeşitli Bentley markalı aksesuarlar da bulacaksınız. Partide eksik olan tek model, daha sonra satışa sunulacak olan Bentley Mulliner Batur. Tüm 1:43 ölçekli modeller 100 £ olarak fiyatlandırılırmışlar, ancak daha ucuz bir şey istiyorsanız, 14-15 £ karşılığında satılan daha küçük 1:64 seçenekleri de var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!