CIGARETTE, MERCEDES-AMG İZLERİ TAŞIYAN YENİ TEKNESİNİ TANITTI

CIGARETTE, MERCEDES-AMG İZLERİ TAŞIYAN YENİ TEKNESİNİ TANITTI

Mercedes-AMG ve Cigarette Racing, Mercedes-AMG GT Black Series’den ilham alan en yeni özel sürüm teknelerini yeni tanıttı.

Yaraşır şekilde Cigarette 41′ Nighthawk AMG Black Series olarak adlandırılan bu sıradışı makine, AMG ve Cigarette Racing tarafından geliştirilen 13. özel versiyon tekne.

Teknenin dışını, AMG GT Black Series’in çıkış rengini taklit eden Magmabeam turuncu ve siyah boya süslüyor. Dış kısımda ayrıca ayrı ayrı boyanmış düzinelerce AMG logosu bulunmakta. Bu özel dokunuşlar, çoğu parçanın gri ve siyah renkte ve bir dizi ayırt edici turuncu vurguyla tamamlandığı kabinde de devam ediyor.

Cigarette 41′ Nighthawk’ın iç kısmında, ön dümende iki sıra koltuk bulunur ve ön sıranın yüksekliği ayarlanabilir. Teknenin arkasında L şeklinde bir salon ve pruvada U şeklinde bir oturma yeri bulunmaktadır. Black Series otomobil gibi tekne de, yekpare siyah alüminyumdan CNC kesimli bir gösterge paneli içinde yer alan üç Garmin 86 17 çok işlevli ekran dahil olmak üzere teknolojiyle donatılmıştır.

Tekne ayrıca yüksek güçlü Audio Marine ses sistemine, gelişmiş bir aydınlatma sistemine, koltuklar ve pruvada ek çok işlevli ekranlara sahiptir.

Güce gelecek olursak; kaynağı AMG olmayabilir, ancak kesinlikle çok fazla mevcut. Tekne, 2,250 hp üretmek için bir araya gelen Mercury Racing imzalı beş adet 4.6 litrelik V8 450R motorla donatılmış. Bu ekip, teknenin boyutu düşünüldüğünde çok ciddi bir rakam olan 145 km/s’den daha fazla hıza izin verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!