Jay Leno, Tesla Model S’ini satıyor

Jay Leno, Tesla Model S’ini satıyor

Yakın zamanda Tesla Model S Plaid’ini teslim alan Jay Leno, düşük kilometreli 2015 Tesla Model S P90D’sini satılığa çıkardı.

Piyasaya sürüldüğünde, Model S P90D zamanın performans sedanıydı ve EV’lerin yüksek güçlü, içten yanmalı motorlu modellerine kafa tutma trendini başlatmıştı. P100D yerini kısa sürede almasına rağmen, hala çok etkileyici bir otomobil ve Leno’nun otomobili de opsiyonlarla dolu.

Örneğin, Leno’nun Model S P90D’si Ludicrous eklentisine, Autopilot’a, Akıllı Havalı Süspansiyona, 21 inç jantlara, Premium iç paketine, panoramik cam tavana, karbon fiber iç kaplamaya ve Tesla’nın Ultra High Fidelity Ses sistemine sahip. Otomobil Tesla satın alma sözleşmesinin bir kopyası, bir şarj kablosu, servis kayıtları, Jay Leno’s Garage bakım ürünleriyle birlikte Bring A Trailer aracılığıyla açık artırmaya çıkıyor.

Açık arttırma ilanı, otomobilin en son servisi sırasında Haziran ayında Burbank Tesla tarafından yeni bir torpido süngeri ve bagaj kapağı tahliye tapasının takıldığını belirtiyor. Otomobil Leno tarafından yaklaşık 23.000 mil (~37.000 km) kullanıldı ve yıllar boyunca açıkça iyi bakıldı.

Orijinal faturaya bakış attığımızda, Leno’nun araba için 140.200 dolar ödediğini görüyoruz. Yazının yazıldığı esnada en yüksek teklif 71.500 dolar. İsteyin, getirelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!