Mercedes, EQS Sedan’ı Manufaktur Özelleştirme Programına Dahil Ediyor

Mercedes, EQS Sedan’ı Manufaktur Özelleştirme Programına Dahil Ediyor

Mercedes bugün, EQS’nin markanın Manufaktur adlı lüks özelleştirme programına eklenen ilk EV modeli olacağını duyurdu. Hizmet aracılığıyla araçlarını kişiselleştirmeye karar veren müşterilere, içeride ve dışarıda ek renk ve döşeme seçenekleri sunulacak.

Dış kısımda Mercedes, özelleştirme programı aracılığıyla EQS için dokuz ek renk sunuyor. Bazıları, o modelin Manufaktur seçeneklerinden aktarıldığı için S-Serisi sahiplerine tanıdık gelebilir.

Renkler arasında metalik olmayan Vintage Blue ve Magno Kalahari Gold yer alıyor. Bu boya renklerinden birini ekleme ayrıcalığı için, alıcıların fazladan 7.021 € ödemeleri gerekecek.

Biraz daha fazla harcamak isteyen müşteriler, Manufaktur İç Mekan Paketinin bir parçası olarak kabin için daha özel döşeme seçeneklerini de tercih edebilirler. Bu sayede ön ve arka koltuklar Nappa deri ile kaplanmıştır ve karmaşık elmas dikişlere sahiptir.

Ayrıca, alıcılar Tobacco Brown, Mystic Red ve Rose Grey arasında seçim yapabilirler. Hangi rengi seçerlerse seçsinler, kapılardaki kolçaklara, orta konsola ve gösterge panelinin alt kısmına, ayrıca yüksek tüylü halıları çevreleyen deriye, koltuk başlığı minderlerine ve direksiyon simidine yayılacak.

Görünümü tamamlamak için aydınlatmalı kapı eşik çıtalarında Mercedes (veya AMG) yazısı ve Manufaktur deseni bulunur. Bu arada programın adı, parlak krom bir rozetle orta konsolda da yer alıyor. Paketin tamamı 11.007,50 €’dan başlıyor.

Son olarak, biraz daha fazla yetenek isteyen ancak biraz daha az harcamak isteyen müşteriler için, siyah döşemeli ve siyah standart iç mekanda sunulan Amblem Paketi de var. Bu kapsamda yüksek tüylü halılar eklenir ve koltuk başlığı minderleri Mercedes-Benz yıldızı ile işlenir.

Manufaktur programı, EQS’ye ek olarak Mercedes-AMG GT 4 Kapılı Coupe, S-Serisi, Maybach S-Serisi ve G-Serisi gibi araçlar için de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!