Mercedes, kendisine yaraşır kulaklıklar için Master & Dynamic ile Ortaklık Yapıyor

Mercedes, kendisine yaraşır kulaklıklar için Master & Dynamic ile Ortaklık Yapıyor

Mercedes, hayranlarına markanın adını taşıyan yeni bir ürün sunmak için yeni ve ilginç bir işbirliğine sahip. Alman lüks otomobil üreticisi, yüksek performanslı malzemelerden yapılmış ve “cesur, canlandırıcı ses” sunan kulaklıklar ve kulaklıklar içeren bir ses koleksiyonu oluşturmak için Master & Dynamic ile bir ortaklığa girdi.

Yüzyılı aşkın bir süredir otomobil tasarımında ve performansında inovasyonu teşvik etmesiyle tanınan Mercedes-Benz, markanın modern lüks ve hassas mühendisliğe olan bağlılığını kutlayan benzersiz bir ses araçları koleksiyonuna ilham verdi. Otomobil üreticisinin performans alt etiketi AMG de işbirliğine dahil oldu.

Kulaklık koleksiyonu, magnezyum, karbon fiber, anodize alüminyum ve deri gibi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış yeniden tasarlanmış Master&Dynamic ürünlerini içeriyor. Bu ürünlerin hepsi şık bir tasarıma sahiptir ve ikonik Mercedes-Benz üç köşeli yıldız logosuna veya AMG amblemine sahiptir.

Kişiselleştirilmiş ses parçaları arasında Mercedes-Benz logosu ve AMG amblemi olan iki kablosuz kulaklık, iki kablosuz kulaklık, bir çift kablosuz oyuncu kulaklığı ve AMG kablosuz şarj pedi yer alıyor.

Kulaklıkların ve kulak içi kulaklıkların tümü kusursuz ses kalitesi sunar ve gürültü engelleme özellikleriyle birlikte gelir.

Mercedes-Benz markalı kulaklıklar seramik ve paslanmaz çelikten yapılmıştır ve özellikle konfor için tasarlanmış aerodinamik bir şekle sahiptir. Yüksek çözünürlüklü sesi desteklerler ve 12 saate kadar çalma süresi sunarlar. Bu arada AMG modeli, Kevlar fiber kılıflı Safir cam kulaklıklardır ve aktif gürültü önleme ve ortam dinleme modları ile birlikte gelir.

MW08 Sport kulaklıkları tamamlamak üzere tasarlanan kablosuz şarj pedi, optimum şarj verimliliği için gelişmiş ısı dağılımına sahiptir.

Kablosuz oyun kulaklıkları magnezyum ve Kevlar fiberden, kafa bandı kuzu derisinden ve Alcantara’dan yapılmıştır. 7.1 surround ses ve 22 saate kadar pil ömrü sunarlar.

Son olarak, kulak üstü kulaklıklar, M&D’nin hafif anotlanmış alüminyum ve kuzu derisinden üretilmiş en hafif modelidir ve en üst düzeyde akustik deneyim için 2 mod Aktif Gürültü Engelleme teknolojisine sahiptir.

Bu modaya uygun ses parçaları koleksiyonu, herhangi bir araba tutkunu için mükemmel bir hediye ve otomotiv seven müzik tutkunları için olmazsa olmaz bir hediye olacaktır. Mercedes serisine dahil olan ürünlerin çoğunluğunun 2 Ağustos’tan itibaren piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bunlar zaten Master & Dynamic’in çevrimiçi mağazasında 324 dolardan başlayan fiyatlarla listeleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!