Pagani gökdeleni Miami’de yükselecek

Pagani gökdeleni Miami’de yükselecek

Miami, lüks gökdelenleriyle ünlenen bir şehir. Daha önce Aston Martin, Bentley ve Porsche gibi otomobil üreticileri buradaki üst düzeydeki konutlara isimlerini vermişlerdi. South Beach’de projesi tamamlanan bir gökdelende ise şimdi Pagani de Miami’de ismini şehre yazdırmaya hazırlanıyor.

İtalyan otomobil üreticisinin yaşam tarzı ve iç mekan tasarım ihtiyaçlarına adanmış yeni bir şirket bölümü olan Pagani Arte ve mimar firma Revuelta işbirliği yaparak, Pagani gökdeleninin ilk taslaklarını yayınladı. Yayınlanan fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla her detay oldukça şık ve havalı gözüküyor.

Pagani sahipleri, çatı katı daire 360 derecelik bir manzaraya, özel bir havuza ve sıcak küvete, 4 metrelik yüksek tavana sahip olabilecekler. Ve tabii ki, tüm gökdelen sakinleri, Huayra, Utopia veya Zonda’larını saklamak için özel garajlara erişim sağlayabilecekler. Pagani henüz yat üretimine atılmış olmasa da, Pagani Tower’da bir marina da bulunuyor.

Sabırsız Pagani sahipleri birkaç yıl beklemek zorunda kalacak gibi görünüyor. Pagani Tower’ın 2027’de açılması bekleniyor ve fiyatlar 2.4 milyon USD’den başlıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!