Porsche, Ünlü Egzoz Hoparlörünün İkinci Neslini Tanıttı

Porsche, Ünlü Egzoz Hoparlörünün İkinci Neslini Tanıttı

Birçok otomotiv meraklısı için orijinal otomobil parçalarından yapılan hatıralar genellikle oldukça arzu edilir. Porsche, gerçek bir 911’in egzozundan yapılan 12.000$’lık 911 Soundbar 2.0 Pro adlı yeni bir hoparlör piyasaya sürdü.

Orijinal 911 Soundbar’ın devamı niteliğinde olan hoparlör, 992 GT3’ün egzoz sisteminin gerçek bileşenlerinden yapılmıştır. Bununla birlikte, teorik olarak bunun için harcayacağı türden bir para için, Porsche’nin onu biraz güzelleştirme zahmetinden geçeceğini düşünürdünüz. “Direk olarak otomobilden” bir görünüm arzusunu anlayabiliriz, ancak özellikle egzoz uçlarını bitirmek için çaba harcadıklarından, en azından ısı kalkanını ve metal işçiliğini temizlemeleri gerektiğini düşünüyoruz.

Bununla birlikte, hoparlör 2.1.2 sanal surround ses, 300 watt güç, 4K HDMI bağlantı noktaları, Bluetooth 5.0, Dolby Atmos DTS-HD ve yerleşik Apple AirPlay ve Google Chromecast ile akış özelliklerine sahiptir. Ek olarak, hoparlör akış teknolojisi ile donatılmıştır. 911 Soundbar Special Edition, 911 Soundbar Final Edition ve diğer çeşitli Porsche Originals ses ürünleri gibi Porsche’nin diğer ses çubuklarıyla iletişim kurmasını sağlar.

Hoparlör duvara asılabilir veya sağlanan taban kullanılarak basitçe düz bir yüzeye yerleştirilebilir, bu da zengin bir Porsche sahibinin bütün bir GT3 eğlence merkezi yapmak için eşleşen bir arka tampon ve stop lambaları satın almayı düşünüp düşünmediğini merak etmemize neden oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!