Aston Martin bu kez sanal yarışçıları donatıyor

Aston Martin bu kez sanal yarışçıları donatıyor

Oyun severlere müjde! Lüks otomotiv markası Aston Martin, şimdi de ARM-C01 yarış simülatörüyle sanal dünyadaki rekabetin bir parçası olmaya hazırlanıyor.

İngiliz Curv Racing Simulators tarafından tasarlanan simülatör, Aston Martin’in estetik anlayışını yansıtma amacıyla hazırlanmış. Markanın şanına yakışır şekilde karbon fiber paneller kullanılarak üretilen simülatörde Aston Martin yarış ızgarası ve üreticinin sadece pistte kulanılan modeli Valkyrie’ninkine benzeyen bir koltuk bulunuyor.

Yalnızca 150 adet üretilmesi planlanan yarış simülatörünün 74 bin dolardan satışa sunulması beklenirken Aston Martin ekibinin “Bu bir otomobil olmasa da biz simülatörü yaparken otomobillerden ilham aldık” ifadesi gösterilen özeni tarif etmek için yeterli.

Aston Martin Türkiye Distribütörü D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya, yarış simülatörünün ön sipariş ile Türkiye’ye getirilebileceği söyledi ve şu sözleri de ekledi:

“Ön siparişle getirilebilir ancak söylenilen fiyata vergiler, lojistik ve diğer gümrük maliyetleri eklendiğinde fiyat değişecektir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!