Aston Martin, Pebble Beach’te “Nefes Kesen” İki Yeni Modeli Tanıtacak

Aston Martin, Pebble Beach’te “Nefes Kesen” İki Yeni Modeli Tanıtacak

Pebble Beach Concours d’Elegance 21 Ağustos’ta gerçekleşecek ve Aston Martin etkinlikte “şimdiye kadarki en güçlü katılımlarını” gerçekleştirme planlarını açıkladı.

Kutlamaların bir parçası olarak otomobil üreticisi, Q by Aston Martin’in 10. yıl dönümünü kutlayan “çok özel, ultra ayrıcalıklı bir model” tanıtacak. Şirket ayrıntıları gizli tutuyor, ancak aracın “24 Hours of Le Mans’ta markanın pist başarılarına ithaf edeceğini” ima etti.

Şirket, DBX707, Valkyrie, V12 Vantage gibi nefes kesen yeni modellerle tanımlanan yüksek oktanlı duyguyu ve yoğun sürüş keyfini sürdüren “gerçekten heyecan verici performans odaklı bir model” tanıtacağından, sergilenen tek yeni araç bu olmayacak. Gizemli model, hafta sonu Aston Martin Club 1913’te gösterilmeden önce 19 Ağustos’ta bir VIP etkinliğinde tanıtılacak.

Aston Martin de bu etkinliği, ortadan motorlu Valhalla hakkında “heyecan verici geliştirme güncellemelerini” paylaşmak için kullanacak. Özellikle otomobil revize edilmiş bir iç mekan ile gösterilecek. Şirket ayrıntı paylaşmadı ancak kabinin benzersiz bir oturma pozisyonuna ve F1’den ilham alan ergonomiye sahip olacağını söyledi.

Son olarak, Aston Martin DBX707’yi sergileyecek. Davetli konuklar, aracı test etme fırsatına sahip olacak ve crossover, 707 hp güç ve 900 Nm tork üreten çift turbo beslemeli 4.0 litrelik bir V8’e sahip olduğundan şüphesiz bir patlama olacak. Bu veriler, modelin 310 km/s azami hıza ulaşmadan önce 0’dan 100 km/s’ye 3,1 saniyede hızlanmasını sağlar.

Aston Martin’in Küresel Pazarlama ve İletişim Başkanı Renato Bisignani, “Aston Martin’in yeni performans çağını Pebble Beach’te kutlamayı ve heyecan verici yeni bir modelin dünyada ilk kez sergilenmesi de dahil olmak üzere ikonik ultra lüks modellerimizi sergilemeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!