Bentley’den Rus balesi temalı Bentayga Speed

Bentley’den Rus balesi temalı Bentayga Speed

Bentley Mulliner, Rus balesine ithaf ettiği altı özel Bentayga Speed ​​modelindeki çalışmalarını tanıttı.

Bu altı Bentayga Speed ​​modeli, Bentley’in Rus müşterileri için her yıl gerçekleştirdiği Russian Heritage Editions (Rus Mirası Versiyonları) projesinin bir parçası olarak karşımızda. Altı modelin her biri belirli bir bale figürünü temsil ediyor ve her biri de çoktan satılmış.

En yeni özel Bentayga Speed ​​modellerinden ilki, Açık Windsor Mavi ve Windsor Mavi çift renkli olarak karşımıza çıkıyor. Kabinde Sıvı Kehribar süslemeler ile birleştirilmiş Twine ve Imperial Mavi deri döşeme bulunuyor. İkinci örnek, Koa Kaplama ile süslenen Sonbahar temalı ve Damon derili kabine sahipken dışı da Mürdüm üzerine Gümüş Fırtına isimli renklerle yine çift renkli olarak boyanmıştır. Üçüncü örnek de, Sıvı Kehribar süslemeler ve Imperial Mavi deri kabin ile Fas Mavisi üzerine Ay Grisi ile boyanmış.

Geri kalan üç model, sırasıyla Mürdüm, Spectre ve Magnolia tek renkli boyalara sahiptirler. Mürdüm rengi modelde Sonbahar ve Mürdüm renkli deri Koa Kaplama ile sunulurken, Spectre modeli Kaju ve Burnt Oak deri ile Dark Fiddleback Okaliptüs Kaplama ile tamamlanmıştır. Magnolia boyalı Bentayga Speed, Grand Black Kaplama ile birleştirilmiş Shortbread ve Cricketball deri döşemeye sahiptir. Modellerlele ilgili bu kadar detay paylaşmasına rağmen ne yazık ki Bentley, özel Rus Bale modellerinden yalnızca ikinci model olarak belirttiğimiz otomobilin fotoğraflarını yayınladı.

Bentley Rusya Başkanı Christian Schlick yaptığı açıklamada, “Özel Bentayga Speed ​​Rus Mirası Koleksiyonunu Rus müşterilerimize sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu proje, Bentley’nin bu yılki sınırlı sayıdaki ana motif olan bale gibi büyük ve sofistike bir sanatla paylaştığı mükemmellik tutkusu üzerine inşa edildi. Bu altı benzersiz SUV, tüm araçlar zaten satılmış olduğundan, yıl sonunda Bentley Moscow ve Moscow-Volgogradskiy tarafından sahiplerine teslim edilecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!